Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

نقد و بررسی کتونی نایک کی دی 16 ( Nike KD 16 )

نقد و بررسی کتونی نایک کی دی 16

مشخصات فنی نایک کی دی 16

از نظر کفی، KD 16 مجهز به یک زیره نیمه شفاف (حداقل در این رنگ) با الگوی کشش بسیار جالب توجه است که دندانه‌ای یا شبیه چرخ دنده است. اگرچه ممکن است عجیب باشد، اما باید در زمین به خوبی کار کند، زیرا از نظر عملکرد، آن الگو در نهایت به یک الگوی کشش محوری با پوشش چند جهتی عالی تبدیل می شود. لاستیک نیمه شفافی که نایک در این مدل استفاده کرده است نسبتاً سخت است، اما الگوی کشش آن خیلی عمیق نیست، به این معنی که KD 16 گزینه خوبی برای فضای باز نخواهد بود. با این حال، اگر علاقه مند به استفاده از این موارد در فضای باز هستید، همیشه می توانید از یک نسخه برون مرزی که دارای لاستیک XDR است، استفاده کنید.
نقد و بررسی کتونی نایک کی دی 16

نقد و بررسی کتونی نایک کی دی 16

بالشتک نایک کی دی 16

اینجا جایی است که ما همه تغییرات عمده را در KD 16 داریم. به جای یک زوم ایر استروبل بلند، چیزی که داریم یک چیدمان تراکم مضاعف است. از قسمت میانی پا تا پاشنه ما یک ایر استروبل داریم، بسیار شبیه به نمونه ای که در جردن Zion 2 ارائه شده بود. در قسمت جلویی، ما یک قسمت بزرگ زوم ایر داریم که بیشتر آن ناحیه را پوشش می دهد. این دو قسمت در زیره میانی فوم بالشتک قرار دارند. این یک چیدمان بسیار متفاوت با KD 15 و البته یک مورد بسیار راحت است. اما چرا تغییر؟ به نظر می رسد طراحی KD 16 از نایک Air Penny 2 الهام گرفته شده است و این تغییر در بالشتک ممکن است تقلید از چیدمان آن کفش باشد. هر چه که باشد، راحت است و حرکت متعادلی را در زمین بازی به شما می دهد.

مواد سازنده

مواد سازنده در نایک KD 16 همان چیزی است که ما از یک کفش KD انتظار داریم. ما ترکیبی از پارچه توری و “چرم” داریم که همه آنها ترکیبی مصنوعی هستند. ساختار به خوبی خم می شود، سازگار است و پای شما را در بر می گیرد، بسیار خوب تهویه می شود و نیاز به زمان کمی برای جا باز کردن ندارد. هیچ چیز در کفش ممتاز نیست، اما همه چیز باید خوب عمل کند.

مطلب مرتبط:
 • نقد و بررسی کتونی نایک متکان 9 ( Nike Metcon 9 )
 • نقد و بررسی کتونی نایک کی دی 16

  نقد و بررسی کتونی نایک کی دی 16

  استحکام

  برجسته ترین ویژگی استحکام، پنل TPU شبیه به Penny 2 در دو طرف کفش است. این دو قطعه باید تمام مهار جانبی مورد نیاز را در حین حرکات ارائه دهند. علاوه بر این، ما یک صفحه ارتجاعی TPU داریم که از قسمت میانی پا تا قسمت جلویی پا ادامه دارد. این باید استحکام پیچشی و احساس فنری خوبی در حین دویدن ایجاد کند. KD 16  همچنین یک پایه بسیار گسترده و پایدار با لبه های کمی گرد برای تحرک بیشتر فراهم می‌کند و در آخر، ما یک پشت پاشنه پوشاننده مناسب داریم تا پاشنه پای شما را قفل نگه دارد. این مجموعه باید برای حفظ ثبات و امنیت بیشتر بازیکنان در زمین کافی باشد.

  تناسب

  کتونی نایک کی دی 16 با اندازه واقعی مطابقت دارد، اما “در اندازه واقعی” بسیار چسبان است. این برای عملکرد مناسب است اما ممکن است برای برخی ناراحت کننده باشد. اگر در گذشته با این نوع تناسب مشکل داشتید، پیشنهاد می‌کنیم آن‌ها را در فروشگاه امتحان کنید. اگرچه KD 16 کفشی بسیار متفاوت با آنچه در سال‌های اخیر به آن عادت کرده‌ایم، است، هنوز هم باید یک نمونه عملکرد عالی باشد و به راحتی در لیست بهترین کفش‌های بسکتبال سال ما قرار گیرد.

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید