Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

نقد و بررسی کتونی نایک اینفینیتی 4 ( Nike Infinity RN4 )

نقد و بررسی کتونی نایک اینفینیتی 4

وقتی Infinity Run3 را بررسی کردم، گفتم که نیاز مبرمی به نو سازی دارد، زیرا دقیقا همان زیره میانی دو نسخه اول را داشت. هر چقدر هم که حرکت کردن خوب باشد، 3 سال انجام یک کار خسته کننده خواهد شد. فوم های میانی بسیار سریع در حال پیشرفت هستند و خیلی زود قدیمی می شوند. به همین دلیل است که نایک هر 2 سال یک بار زیره میانی کفش های محبوبی مانند پگاسوس و ویپور فلای را به روز می کند. نسخه‌های 3Infinity Run  کفش های ورزشی خنثی بودند، اما به دلیل ظاهر پر کننده گودی پا احساس میشد که کفش های ورزشی پایدار هستند. بعد از امتحان، من آنها را به عنوان کفش های ورزشی معمولی برای کار استفاده کردم، نه برای دویدن. ترجیح می‌دهم کفش های ورزشی ام حرکت نرم‌تر و پر جنب و جوش‌تری داشته باشند. Infinity Run کمی بی‌احساس بود.

نسخه نایک اینفینیتی 4 تغییرات اساسی را که سال گذشته می‌خواستم پیدا کرد. دارای فوم زیره کاملاً جدید نایک ReactX است که قبلاً هرگز در کفش دیده نشده بود. زیره و رویه نیز بازطراحی شده اند. Infinity RN4 توسط نایک به عنوان یک کفش ورزشی با بالشتک حداکثری طبقه بندی نشده است، اما قیمت آن شبیه به یکی از آنهاست. با قیمت 160 دلار، با اکثر کفش های ورزشی دارای حداکثر بالشتک رقابت می کند. نیمبوس، گلیسیرین، تریومف و نیو بالانس 1080 نیز 160 دلار قیمت دارند. وزن Infinity RN4 به 11.2 اونس (319 گرم) افزایش یافته است. این یک اونس کامل (28 گرم) بیشتر از نسخه قبلی است. هر سال، کفش سنگین‌تر و سنگین‌تر می‌شود. آنها همچنین نام امسال را به Infinity RN که قبلا Infinity Run بود تغییر دادند.

اولین دویدن من یک دوی ریکاوری 17 کیلومتری بود. به نظر می‌رسید که سرعت ریکاوری کاملاً برای Infinity RN4 مناسب است. حرکت نسبت به نسخه‌های قبلی کمی نرم‌تر به نظر می‌رسید، اما هنوز برای یک کفش ورزشی با بالشتک حداکثری کمی سفت بود. من از ReactX ناامید شدم زیرا واقعا شبیه فوم React معمولی بود: متراکم، بدون بازگشت انرژی زیاد. به طور کلی، راحت تر از Infinity Run3 بود. رویه Infinity RN4 مرا به یاد Free RN Flyknit 3.0 نایک می‌اندازد در حالی که زیره میانی آن من را به یاد Velociti Wind آندر آرمور انداخت. رویه کتونی نایک اینفینیتی 4 نسبت به نسخه سال گذشته مناسب‌تر است و فلای نیت نرم‌تری دارد که کشش بیشتری می دهد. سایز تنگی دارد اما همچنان درست به اندازه است. رویه با پای شما مطابقت دارد و به نظر من در کل راحت تر است، اما بیشتر شبیه یک کتونی لایف استایل است.
نقد و بررسی کتونی نایک اینفینیتی 4

نقد و بررسی کتونی نایک اینفینیتی 4

زبانه متورم و نیمه متصل است و در طول دویدن اصلاً حرکت نمی کند. قفل شدن پا حتی بدون استفاده از گره دونده نیز بسیار خوب است. پشت پاشنه‌ داخلی، ساختار و استحکام پاشنه را فراهم می‌کند در حالی که یقه پاشنه به خوبی متصل شده است، بنابراین راحتی در اطراف مچ پا فوق‌العاده است. کمترین چیز مورد علاقه من در مورد رویه این است که آن گرم می شود. همچنین عرق زیادی را جذب می کند، بنابراین برای آب و هوای خنک مناسب تر است. دارای یک آستر ضد آب جدید در قسمت پنجه پا است، اما من فرصتی برای آزمایش آن در شرایط مرطوب پیدا نکردم. زبانه کششی پاشنه در Infinity RN 4 بازگشت دارد که در Infinity Run 3 وجود نداشت اما هنوز هیچ عنصر بازتابنده‌ای وجود ندارد.

مطلب مرتبط:
 • نقد و بررسی کتونی نایک داون شیفتر 12 ( Nike Downshifter 12 )
 • قسمت زیره کفش

  مهم‌ترین به‌روزرسانی این کفش بسیار حیاتی بود: گیره پاشنه باید اصلاح شود زیرا زیر گودی کف پا کشیده شده بود و در نسخه قبلی باعث ایجاد حس کوبیدن می‌شد. در Infinity RN4، گیره را به طور کامل حذف کرده‌اند، به‌ویژه برای دوندگان با کف پای صاف، بسیار راحت‌تر است. من به چیزی شبیه ZoomX امیدوار بودم، اما ReactX فوم جالبی نیست. هنگام تحمل سنگینی زیاد فشرده نمی شود بنابراین متراکم و لاستیکی به نظر می رسد. مانند ZoomX، Fuelcell، Hyper Burst Pro یا Pwrrun+ پرانرژی به نظر نمی‌رسد و می‌دانم که نایک با توجه به میزان تحقیق و توسعه در اختیارش می‌توانست چیز بسیار بهتری ارائه دهد. به نظر من این یک فرصت از دست رفته بود. حرکت Infinity RN4 از نظر بالشتک و بازگشت انرژی با سایر کفش های ورزشی با حداکثر بالشتک مطابقت ندارد و بهترین راه برای توصیف آنکه چه احساسی می دهد، صاف بودن است. این یک نوع کفش ورزشی بدون زواید است که شما می پوشید تا بتوانید به مسافت پیموده شده روزانه خود برسید.

  من یک دوی طولانی 27 کیلومتر با آن انجام دادم و با یک پیمایش قدیمی احساس کندی کردم. من فقط برای حرکت های آسان و ریکاوری از آن استفاده می کنم. این کفش دوست ندارد تند برود. بر خلاف MaxRoad 6 و GlideRide 3 که به شما کمک می کند تا در صورت نیاز سرعت خود را افزایش دهید، سنگین است و جلوی پای آن بسیار انعطاف پذیر است. کتونی نایک اینفینیتی 4 برای ضربه‌گیرهای پاشنه‌ مناسب‌تر از ضربه‌گیرهای جلویی یا میانی پا است و این کفش با توجه به میزان ضربه گیری بسیار زیاد در قسمت پشت پا و میزان بسیار کمتر در قسم جلوی پا شما را به ضربه زدن به پاشنه تشویق می‌کند. کلمات “مستحکم” و “پایدار” اغلب در صفحه محصول Inifinity RN4 در وب سایت نایک ذکر شده است. این یک پایه کف میانی نسبتاً پهن با لبه‌های برجسته دارد که پاهای شما را هدایت می‌کند تا در قدم گذاشتن احساس پایداری مناسبی داشته باشند، اما من آن را به عنوان یک کفش ورزشی پایدار طبقه‌بندی نمی‌کنم. این شبیه یک کفش ورزشی خنثی است. اکنون کل زیره دارای پوشش لاستیکی وافل ضخیم است تا کف میانی دیگر خراشیده نشود. این جایی است که اکثر وزن اضافی از آنجا می آید. در جفت کفش من ساییدگی بسیار کمی وجود دارد و فکر می کنم زیره InfinityRN 4 می‌تواند از نظر دوام با  پگاسوس 40 رقابت کند. کشش بهتر از نسخه‌های قبلی است، زیرا آج‌ها برآمده هستند و زیره کاملاً صاف نیست.
  نقد و بررسی کتونی نایک اینفینیتی 4

  نقد و بررسی کتونی نایک اینفینیتی 4

  نتیجه گیری در مورد کتونی نایک اینفینیتی 4

  پس از اولین حرکت، من مشتاق دویدن با Infinity RN4 نبودم. با وجود اینکه کاملاً بازطراحی شده است، هنوز فاقد هیجان است. زیره میانی جدید بازگشت انرژی کافی را فراهم نمی کند و تحرک منحصر به فردی ندارد. ReactX شبیه فوم میانی عصر جدید نیست و باید بسیار نرمتر باشد. Infinity RN4 بهترین نسخه تا کنون در این سری است زیرا راحت ترین رویه را دارد و گودی کف پا را پر می کند، با این حال ناامید کننده است که یک اونس وزن را افزایش داده است. در حین دویدن احساس یک کفش سنگین به نظر می‌رسد، زیرا راکر برجسته‌ای برای کارآمدتر کردن انتقال وجود ندارد. Infinity RN4 یک کفش دویدن متوسط است که هیچ نقص عمده ای ندارد، اما با قیمت 160 دلار، وقتی گزینه های بسیار بهتری با حداکثر بالشتک وجود دارد، مانند Skechers Max Road 6 که فقط 130 دلار قیمت دارد، نمی‌توانم آن را توصیه کنم. Max Road 6 دارای بالشتک بیشتر، حرکت نرم تر و بازگشت انرژی بسیار بیشتری است. از بسیاری جهات، نایک اینفینیتی 4 شبیه نسخه Ultraboost Light است: یک کفش ورزشی لایف استایل که می‌توانید برای دویدن گهگاهی نیز از آن استفاده کنید. هر دو رویه بافتنی دارند، کفی ضخیم دارند و قیمت بالایی دارند.

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید