Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

نقد و بررسی کتونی نایک ایرمکس فلاینیت ریسر ( Nike Air Max Flyknit Racer )

نایک ایرمکس فلاینیت ریسر

چگونگی انطباق با سایز پای شما

کتونی نایک ایرمکس فلاینیت ریسر در پای شما احساس بسیار سبکی دارد که اگر با کتانی‌های رانینگ اوجینال 8 سال پیش آشنایی داشته باشید، انتظار چنین ویژگی‌ای را خواهید داشت. زمانی که این کتونی‌ها را به پا می‌کنید، بدون آن که نیازی به جا باز کردن داشته باشند در پای شما احساس فوق‌العاده‌ای دارند. انطباق سایز آن‌ها با پای شما اندکی متفاوت از سایر کتانی‌های نایکی است چرا که اندکی بزرگ‌تر از سایز ذکر شده هستند. ممکن است نیاز باشد که ½ سایز کوچک‌تر از سایز پای خودت انتخاب کنید و اگر از سایز پای خود مطمئن نیستید در این‌جا می‌توانید جدول سایز کفش‌های ما را بررسی کنید.
 نایک ایرمکس فلاینیت ریسر

نایک ایرمکس فلاینیت ریسر

 نایک ایرمکس فلاینیت ریسر

نایک ایرمکس فلاینیت ریسر

قسمت رویه

قسمت رویه این کفش بسیار شبیه به کفش نایکی فلاینیت رانر است. چرم صنعتی کار شده‌ در نواحی پاشنه و بند ویژگی‌ای است که نایکی به این کفش اضافه کرده تا آن‌ را پر کاربردتر کند و ظاهر آن را از شباهت مطلق به کفش رانینگ اورجینال تغییر دهد. از آن‌جا که این کفش بخشی از کمپین موو تو زیرو (حرکت به سمت صفر) است در می‌یابیم که اجزای سازنده فلاینیت از مواد قابل‌بازیافت تشکیل شده‌اند. احتمالاً به همین دلیل است که ساختار توری مانند قسمت رویه کفش نسبت به کفش رانر اندکی سفت‌تر و محکم‌تر است. با این وجود همچنان بسیار تنفس‌پذیر بوده و به خوبی قالب پاهای شما می‌شود و حتی برای کسانی که پاهای عریض‌تری دارند فضا به اندازه کافی باقی می‌گذارد. در قیاس با فلاینیت رانر، قسمت سرپنجه کفش اندکی جادار تر است. بافت قسمت توری‌ مانند رویه از مدل اصلی پیروی کرده و در برخی از نواحی متراکم‌تر از باقی قسمت‌ها است تا استحکام کافی را در قسمت‌هایی که بیشتر مورد نیاز است فراهم کند. از آن‌جا که قسمت رویه در برخی نواحی تقریبا شفاف است، نه تنها این کفش را تبدیل به یک گزینه عالی برای کارهای روزمره در روزهای داغ تابستان می‌کند بلکه همچنین در باشگاه که نیاز به استحکام و تنفس‌پذیری است کاربرد دارد.

مطلب مرتبط:
 • نقد و بررسی کتونی نایک ایرمکس پلاس ( Nike Air Max Plus )
 • نایک ایرمکس فلاینیت ریسر

  نایک ایرمکس فلاینیت ریسر

   نایک ایرمکس فلاینیت ریسر

  نایک ایرمکس فلاینیت ریسر

  زیره کفش

  زیره این کفش اساساً همان زیره مربوط به نایک ایرمکس پری‌دی مدل 2021 است. تغییر زیره از EVA به ایرمکس، این کتونی را با افزایش بیشتر استحکام، ثبات و بازگشت انرژی در هر گام تبدیل به یک کتونی پرکاربرد تر می‌گرداند. سایز ایرمکس تنها از بالا و پایین محدود است و جا برای افزایش سایز در طرفین باقی می‌گذارد که این ویزگی باعث فنری‌تر شدن آن می‌شود. این کفش‌ در ترکیب با EVA نرم باز مهندسی‌ شده در قسمت جلویی بسیار راحت‌ تر بوده و پیاده‌ روی و دویدن با آن‌ها به تلاش کمتری نیاز دارد. در طی بازبینی این کتونی نایکی ایرمکس فلاینیت رانر به این نتیجه رسیدیم که این مدل تقریبا یک کتونی بی‌نقص برای استفاده‌های روزمره است که تفاوتی نمی‌کند آن‌ را تمام مدت در مدرسه، سر کار یا در باشگاه بپوشید در هر صورت به کارتان خواهد آمد. این مدل در دسته‌ کتونی‌های معمولی مطرح است اما در سایر زمینه‌ها نیز عملکرد خوبی نشان می‌دهد.

  کلام آخر

  در نتیجه بازبینی ما درباره‌ی کتونی نایک ایرمکس فلاینیت ریسر، این مدل یک کتونی فوق‌العاده و تمام عیار است که دارای وزن کم، پردوام و بسیار راحت برای ساعت‌های طولانی فعالیت است. قیمت خرده‌فروشی آن مطمئناً یک ایراد اساسی است اما از آن‌جا که مدتی از عرضه آن می‌گذرد، می‌توانید رنگ‌بندی‌های خاص آن را با قیمت‌های بسیار پایین‌تری پیدا کنید. رنگ‌بندی‌های مختلفی در هر دو سایز مردانه و زنانه موجود است و رنگ‌بندی‌های بیشتر به زودی عرضه خواهد شد.

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید