Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

کفش جردن تراویس اسکات با عنوان Cut The Check در موزیک ویدیو K-POP ظاهر می شود

کفش جردن تراویس اسکات با عنوان Cut The

با نزدیک شدن به انتشار «یوتوپیا یا آرمان‌شهر»، به نظر می‌رسد همه نگاه‌ها به تراویس اسکات است. اما آلبوم استودیویی آینده همه چیزی نیست که مردم از این هنرمند انتظار ندارند، زیرا شایعات حاکی از آن است که او در حال تهیه یک کفش کاملا جدید با برند جردن است. و پس از انتظارات فراوان، منابع گزارش داده اند که کفش اسنیکر تراویس اسکات و جردن – که به نظر می رسد ( Cut The Check ) یا چک رو امضا و صادر کن نامیده می شود – در اواخر امسال رونمایی خواهد شد.

کفش Cut The Check جردن و تراویس اسکات نوعی امضا است که چندین بار در طول چند ماه گذشته در پای خود La Flame (لقب تراویس اسکات) دیده شده است، زیرا این اولین طرح اصلی است که به عنوان بخشی از این همکاری منتشر می شود. علاوه بر امضای Swoosh (لوگو نایک) به سمت عقب، این طرح یک بند مارک دار را بر روی ساختاری که ظاهراً از نمادهای این لوگو الهام گرفته است، چسبانده است.

مطلب مرتبط:
 • همکاری مجدد صالحه بمبری با کراکس
 • باز هم انتظار می‌رود «Cut The Check» جردن و تراویس اسکات در اواخر امسال رونمایی شود و رنگ‌های بیشتری برای سال 2024 در نظر گرفته شده است. در ادامه صحبت از تراویس اسکات، تصاویر دیگری از تراویس اسکات ایر جردن یک Low Golf  اوایل صبح امروز منتشر شد.
  کتونی جدید تراویس اسکات

  کتونی جدید تراویس اسکات

  کتونی جدید تراویس اسکات

  کتونی جدید تراویس اسکات

  کتونی جدید تراویس اسکات

  کتونی جدید تراویس اسکات

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید