Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

آدیداس پیراهن دوم تیم فوتبال رئال مادرید را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن دوم تیم رئال مادرید در فصل 2024

باشگاه فوتبال رئال مادرید همزمان با سوار شدن بازیکنان به هواپیما برای شروع “اردوی پیش فصل” ، از پیراهن مهمان خود برای فصل 2023- 2024 رونمایی کرد. بازیکنان رئال مادرید تا حدودی بر خلاف قواعد رایج عمل کردند. آن‌ها پیراهن مهمان جدید (پیراهن دوم) فصل 2024-2023 از شرکت آدیداس را همزمان با سوار شدن به هواپیما، برای شرکت در اردوی پیش فصل در کشور آمریکا معرفی کردند.

این پیراهن جدید با سرعت بالا و حمایت کافی در این برهه از سال معرفی شده است. در این زمان، تیم‌ها بر میزان فعالیت‌های آماده سازی خود برای فصل جدید افزوده‌اند. رویکرد متداول برای معرفی این پیراهن‌ها این است که چندین تصویر از قبل ثبت شده منتشر شوند، یا از طریق یک ویدئوی کوتاه نسبت به معرفی “مراحل طراحی” اقدام شود. اما بازیکنان رئال این روند را نقض کرده‌اند. آن‌ها در زمان ورود به هواپیما برای حضور در اردوی پیش فصل در کشور آمریکا، پیراهن‌های دوم جدیدشان برای فصل 2023-2024 را بر تن کردند.

مطلب مرتبط:
 • «نایک ایر جردن 37» با رنگبندی جذاب «رپتر» عرضه خواهد شد
 • این رویکردِ جدیدی است، و با توجه به اینکه این دومین باریست که به طور پی در پی در اردوی پیش فصل سفیدها با آن‌ها همراه شده‌ایم، ما قطعاً از دیدن چنین تغییری خوشحال هستیم. این بدان معناست که می‌توانیم نگاه دقیق‌تری به پیراهن جدید داشته باشیم. در این پیراهن الگوی گرافیکی موجی مبتنی بر رنگ غالب سورمه‌ای تیره تکرار شده است و رگه‌هایی از رنگ زرد روی سرآستین‌ها قرار گرفته‌اند. نوارهای سه رنگ نیز روی سرشانه‌ها به چشم می‌خورند. در سال‌های اخیر شرکت آدیداس به عنوان نقطه‌ی عطفی در تلاش‌های برندسازی خود، چندین بار از این رویکرد استفاده کرده است و پیراهن اول (میزبان) باشگاه لیدزیونایتد یکی از مثال‌های برجسته‌ی چنین تحولی است. پس از معرفی این پیراهن، می‌توانیم انتظار  استفاده از این پیراهن مهمان در 4 مسابقه‌ی جام قهرمانی پیش فصل 2023 را داشته  باشیم.
  پیراهن دوم تیم رئال مادرید در فصل 2024

  پیراهن دوم تیم رئال مادرید در فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید