Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

آدیداس پیراهن دوم تیم فوتبال آرسنال را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن دوم تیم آرسنال فصل 2024

آدیداس و آرسنال با تجلیل از ریشه های ایسلینگتونی باشگاه از طریق طراحی درخشان و پر حس و حال، از لباس های جسورانه جدید خارج از خانه تیم مردان، برای فصل 2023/2024 رونمایی کردند. فصل گذشته، مردان میکل آرتتا، به لطف سبک بازی هجومی روان که تقریباً آنها را به عنوان قهرمانی رساند، توجهات را به خود جلب کردند.

در این فصل، آنها قرار است دوباره توجهات را به خود جلب کنند، اما به دلیلی کاملا متفاوت، با عرضه پیراهن جدید آدیداس. رنگ زمینه زرد و شاداب دارای خطوط مشکی روان است که از نقشه ایسلینگتون الهام گرفته است. این طرح نشان دهنده سفرهایی است که هواداران از منطقه خانگی باشگاه برای روزهای پیوسته در جاده انجام می دهند.

مطلب مرتبط:
 • پوما پیراهن اول و دوم تیم فوتبال المپیک مارسی را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد
 • ظاهر پر حس و حال با رگه های های آبی روشن که روی یقه ها و آستین ها دیده می شود، تکمیل می گردد. گابریل مارتینلی در مورد پیراهن جدید خود گفت: “من آن را دوست دارم! این یک ظاهر جدید است و واقعا سبک آرسنال را زنده می کند. طرفداران ما باورنکردنی هستند و خیلی خوب است که آدیداس و باشگاه این طرح را برای تجلیل از آنها و ریشه های ما در شمال لندن ایجاد کرده اند. من نمی توانم صبر کنم تا با پیراهن جدید خارج از خانه‌مان به زمین بازگردم.”

  لباس جدید تیم خارج از خانه برای اولین بار در بازی آرسنال مقابل MLS All Stars در واشنگتن دی سی در 19 جولای پوشیده خواهد شد، در حالی که آدیداس و آرسنال یک کیت سفارشی خارج از خانه و محدوده سفر – مخصوص تیم زنان را در اواخر تابستان عرضه خواهند کرد.
  پیراهن دوم تیم آرسنال فصل 2024

  پیراهن دوم تیم آرسنال فصل 2024

  پیراهن دوم تیم آرسنال فصل 2024

  پیراهن دوم تیم آرسنال فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید