Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

آدیداس پیراهن دوم تیم فوتبال یوونتوس را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن دوم تیم یوونتوس فصل 2024

با الهام از قله های یخی نمادین پوشیده از برف آلپ ایتالیا، یوونتوس پیراهن خانگی 23/24 خود را از آدیداس رونمایی کرد که رابطه باشگاه با رنگ صورتی را احیا می کند. پیراهن جدید خارج از خانه یوونتوس برای فصل 23/24 به پشتوانه یک طراحی پیراهن خانگی قوی است که از راه راه های گورخر الهام گرفته شده است که با توجه به ظاهر سنتی بیانکونری منطقی است.

اما این زمینه به طراحی پیراهن خارج از خانه که در عوض از خط افق اطراف تورین الهام می گیرد، نمی آید. ظاهری که عمدتاً سفید است، دارای زیبایی چشم نوازی است که قله‌های یخی پوشیده از برف نمادین آلپ ایتالیا را منعکس می‌کند. راه راه‌های خاکستری و صورتی نمادین یوونتوس که بر فراز زمینه سفید شفاف آن قرار دارد، بافتی ناهموار را نشان می‌دهد که نمای صخره‌ای مونت روزا را منعکس می‌کند.

مطلب مرتبط:
 • آدیداس پیراهن دوم تیم فوتبال بنفیکا را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد
 • چیزی که به ما می دهد یک کیت شیک و زیبا با اشاره واضح به تورین در ظاهری چشمگیر و اصیل است. صورتی سنتی برای اولین بار از فصل 2015/2016 بازگشتی خوشایند به پیراهن خارج از خانه نشان می‌دهد، در حالی که آن حلقه‌های متناوب با آن ترمیم گرافیکی اضافی برجسته می‌شوند. تضاد اضافی توسط یقه، سه راه راه روی شانه ها، نوارهای کناری، نام تجاری، اسپانسر و تاج باشگاه، که همگی به رنگ مشکی هستند، ایجاد می شود. لباس جدید برای اولین بار در بازی های تدارکاتی بیانکونری که از 23 ژوئیه و در دیدار با بارسلونا در ورزشگاه لِوی در کالیفرنیا آغاز می شود، پوشیده خواهد شد.
  پیراهن دوم تیم یوونتوس فصل 2024

  پیراهن دوم تیم یوونتوس فصل 2024

  پیراهن دوم تیم یوونتوس فصل 2024

  پیراهن دوم تیم یوونتوس فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید