Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

پوما پیراهن اول تیم فوتبال بروسیا دورتموند را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن اول تیم بروسیا دورتموند فصل 2024

برای اولین بار در تاریخ باشگاه بروسیا دورتموند، این تیم با با پوما همکاری کرد و قرار بر این شد تا طرفداران این تیم، پیراهن اول جدید تیم را طراحی کنند، و اکنون از طراحی برنده برای بازی‌های 2024-2023 رونمایی می شود.

مسابقات قهرمانی بوندسلیگا رو به پایان هستند و بروسیا دورتموند در حال حاضر از موقعیت برتر برخوردار است تا به یک دهه برتری بایرن مونیخ پایان دهد. اما برای لحظه‌ای کوتاه و به دلیل رونمایی از پیراهن داخل خانه جدید باشگاه برای بازی‌های 2024-2023، توجهات به فصل آینده معطوف می‌شود. این لباس در تاریخ ثبت می‌شود، زیرا این پیراهن برنده اولین مسابقه طراحی لباس باشگاه است؛ آن هم در حالی که بیش از 15000 طراحی توسط طرفداران و طراحان ارائه شده بود. هیئت داوران شامل کاپیتان مارکو رویس و دده، اسطوره باشگاه بروسیا دورتموند می‌شد، 9 طرح را انتخاب کردند که به دور نهایی راه یافتند، و طرح برگزیده، که توسط طرفداری به نام تیمو آر طراحی شده بود، پس از رای هواداران در صدر طراحی‌ها قرار گرفت.

آرایش رنگی زرد و مشکی که شاخصه باشگاه است، در این طراحی نیز در نظر گرفته شده است. سایه‌نمایی از ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک به صورت مورب در سرتاسر جلوی لباس دیده می‌شود و این طراحی را واقعا منحصر به فرد می‌کند. نیروی محرکه اصلی در پشت طراحی، ایجاد ظاهری بود که ببیننده را بی‌ تردید به یاد باشگاه بروسیا دورتموند بیندازد؛ ظاهری جذاب که نتوان آن را با هیچ باشگاه دیگری عوض کرد.

مطلب مرتبط:
 • پوما پیراهن اول و دوم تیم فوتبال والنسیا را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد
 • تیمو آر، طرفدار تیم بروسیا دورتموند و نیز طراح این پیراهن، توضیح داد: «پیراهن یه تیم باید برجسته و متمایز باشه و تو یادها بمونه. این طرفدارا، دیوار زرد و استادیوم هستن که بازی داخل خونه تیم بروسیا دورتموند رو خاص می‌کنن. راه‌راه‌ها و الگوهای روی لباس شیک هستن اما رنگ و لوگو رو عوض کنین، به ستاره‌ها دست نزنین… می‌دونین منظورم چیه.»

  حاصل این نگرش، یک پیراهن داخل خانه است که روی آن یکی از دکل‌های برق ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک قابل تشخیص است و همین طراحی به این ترتیب زمین تیم میزبان، یعنی بوروسیا دورتموند، را جاودانه می‌سازد. نوارهای مورب سیاه با بافت زغال سنگ، تاریخچه منطقه رور را یادآور می‌شود. آیا بازیکنان برای آخرین بازی خود در این فصل، پوشیدن این لباس را به جان می‌خرند؟ آن هم در چنین زمان بندی و رویداد ورزشی سرنوشت‌سازی… ما روی این موضوع شرط نمی‌بندیم اما خدا را چه دیدی؟!
  پیراهن اول تیم بروسیا دورتموند فصل 2024

  پیراهن اول تیم بروسیا دورتموند فصل 2024

  پیراهن اول تیم بروسیا دورتموند فصل 2024

  پیراهن اول تیم بروسیا دورتموند فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید