Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

آدیداس پیراهن دوم تیم فوتبال آژاکس را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن دوم تیم آژاکس فصل 2024

آژاکس برای اولین بار از زمان بازی‌های 1989-1988، لباس خارج از خانه سفید خواهد داشت. پیراهن جدید فصل 2024-2023 طراحی آدیداس تنها یک لباس خارج از خانه سفید نیست، بلکه الگویی به رنگ فیروزه‌ای و صورتی کم‌ رنگ در سرتاسر آن دیده می‌شود تا به ماهیت معاصر و رو به جلو باشگاه آژاکس تجسم بخشد.

در طول نیم دهه گذشته، آدیداس پیوسته برخی از بهترین لباس‌های ممکن را در اختیار آژاکس قرار داده است و سه خط موازی با هم به صورت راه‌راه روی لباس، که در اولین نسخه برای فصل 2024-2023 نیز دیده می‌شوند، این استاندارد را حفظ می‌کنند. تاریخچه پیچیده‌ای از تغییر حد و حدودها و چارچوب‌ها در طراحی لباس تیم در پیراهن جدید و خیره‌کننده خارج از خانه باشگاه به چشم می‌خورد؛ پیراهنی که برای اولین بار از زمان بازی‌های 1989-1988 به رنگ سفید طراحی شده است.

مطلب مرتبط:
 • نایک پیراهن سوم تیم فوتبال پاری سن ژرمن را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد
 • پیش از آن، آژاکس این رسم پر معنی را داشت که پیراهن خارج از خانه‌اش سفید باشد، اما با توجه به قوانین و مقررات در حال تحول، نیاز بود که بین رنگ‌های طرح خارج از خانه با طرح داخل خانه تضاد باشد و همین امر برای مدت طولانی اجازه داشتن پیراهنی سفید به این باشگاه هلندی را نداد. با این حال، از سال 2021-2020 و عرضه منظم پیراهن‌های سوم، رنگ سفید بار دیگر اولین گزینه‌ این تیم هلندی برای نوار متناوب کنار لباس شد.

  رنگ سفید پایه با رگه‌های آبی تیره مورد علاقه طرفداران تلفیق شده است و پیوند خوبی با لباس دوم از خانه فصل گذشته دارد. سه خط راه‌راه روی شانه‌ها، آرم‌ها، و سه صلیب عمودی آندریاس روی یقه پیراهن و روی جوراب‌ها به رنگ این آبی تیره هستند. به منظور تکمیل تضاد بین روشنایی و تاریکی و قدیمی و جدید بودن لباس، الگویی سرزنده به رنگ فیروزه‌ای و صورتی کم‌رنگ به رنگ سفید پیراهن و جوراب‌ها اضافه شده است تا ماهیت معاصر و رو به جلوی باشگاه آژاکس را تجسم کند.
  پیراهن دوم تیم آژاکس فصل 2024

  پیراهن دوم تیم آژاکس فصل 2024

  پیراهن دوم تیم آژاکس فصل 2024

  پیراهن دوم تیم آژاکس فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید