Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

پوما پیراهن اول تیم فوتبال آث میلان را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن اول تیم آث میلان فصل 2024

پوما با بازسازی راه راه های نمادین روسونری، پیراهن اول تیم آث میلان در فصل 2024-2023 را عرضه کرد. این طراحی، باشگاه و شهر میلان را با گرافیک تکرار شونده جدید که از حرف M گرفته شده است، نزدیک‌تر از همیشه می‌کند. این کیت برای اولین بار در تاریخ 4 ژوئن ساعت 21:00 برای بازی سری آ مقابل هلاس ورونا حضور خواهد داشت.

ظاهر راه راه قرمز و مشکی آث میلان یکی از نمادین ترین نماد ها در فوتبال است که نشان دهنده تاریخ غنی از موفقیت است که در باشگاه ریشه کرده است. و حفظ ظاهر و هویت متناظر سال به سال، فصل به فصل یکی از چالش های بزرگ در دنیای طراحی است. برای فصل 23/24، پوما تصمیم گرفته تا بر ارتباط باشگاه با شهر میلان تمرکز کند – شما نمی توانید یکی را از دیگری جدا کنید – و بنابراین خطوط قرمز و سیاه امضای روسونری به یک گرافیک تکرار شونده کاملاً جدید تبدیل شده است که از از حرف M گرفته شده است تا از باشگاه، شهر و نقش آنها در قلب جامعه ای که دائماً در حال گسترش است و دائماً همه چیز را پیش می برد، تجلیل کند.

این گرافیک بر جلوی پیراهن غالب است، با ‘M’ دو نوار مشکی را تشکیل می دهد که با نوارهای قرمز حاشیه شده است، و نوار سوم در وسط قرار دارد. همین گرافیک روی آستین‌ها دیده می‌شود، در حالی که یقه و سر آستین‌ها به رنگ مشکی یکدست هستند و عبارت «AC Milan» در پشت آستین ظاهر می‌شود.

مطلب مرتبط:
 • 10 تا از مهم ترین کتونی های دنیا از گذشته تا به الان
 • پیراهن جدید مجهز به فناوری پیشرفته ای است که عملکرد بهینه و راحتی را در زمین تضمین می کند. این کیت که با ULTRAWEAVE ساخته شده، دارای طراحی کششی ساختار یافته و چهار طرفه است که وزن و اصطکاک را کاهش می دهد و به بازیکنان امکان می دهد آزادانه و راحت تر حرکت کنند. فناوری DryCELL ادغام شده در پارچه به گونه ای طراحی شده است که بدن را همیشه خشک نگه می دارد.

  کاسپر استیلسویگ، مدیر ارشد درآمد آث میلان، گفت:« پیراهن روسونری همیشه نماد DNA باشگاه و هواداران ما بوده است. نمادی از شور و اشتیاق که می‌تواند فراتر از زمین باشد و حس تعلق و سبک را با تبدیل شدن به نماد سبک زندگی در زمین، در سکوها و در زندگی همه هواداران، بیان کند. امروز بیش از هر زمان دیگری، با عرضه این کیت خانگی جدید، ما دوباره بر پیوند خود با شهر میلان تاکید می کنیم و انرژی پر جنب و جوش شهر میلان و نگرش شهروندانش را که روح نوآورانه و مترقی این شهر خارق العاده را تجسم می بخشند، جشن می گیریم.»

  مارکو مولر، رئیس ارشد مدیریت خط تولید پوشاک ورزش تیمی در پوما، گفت: «ما به همکاری خود با آث میلان و کیت برای فصل آینده بسیار افتخار می‌کنیم. این طراحی منعکس‌کننده مأموریت پوما برای نوآوری لباس‌های ورزشی و تجسم روح مترقی آث میلان است. این پیراهن چیزی فراتر از یک کیت است، نمادی از اتحاد و حرکت برای تیم، شهر و هواداران وفادار آن است.»
  پیراهن اول تیم آث میلان فصل 2024

  پیراهن اول تیم آث میلان فصل 2024

  پیراهن اول تیم آث میلان فصل 2024

  پیراهن اول تیم آث میلان فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید