Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

کاپا پیراهن اول تیم فوتبال فیورنتینا را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن اول تیم فیورنتینا فصل 2024

باشگاه فیورنتینا با همکاری شرکت کاپا، لباس اول جدید باشگاه برای بازی‌های 2024-2023 را، که طراحی آن از گل سوسن الهام گرفته شده است، عرضه می‌کنند. این لباس فردا، 27 مِی، در آخرین بازی این فصل این تیم در استادیوم آرتمیو فرانکی، برای اولین بار حضور خواهد یافت.

تعداد کمی از لباس‌های داخل خانه در دنیای فوتبال دارای رنگ‌مایه‌های بنفش هستند و البته که به اندازه رنگ‌مایه‌های بنفش لباس داخل خانه تیم فیورنتینا گیرا و موفق نیستند. بسیاری از باشگاه‌ها از این رنگ استفاده نمی‌کنند و به این ترتیب می‌توان تیم فیورنتینا را سریعا متمایز از دیگر تیم‌ها دانست. اما هنوز همواره چالش تازه نگه داشتن ظاهر این لباس داخل خانه وجود دارد. کاپا برای بازی‌های 2024-2023 با روی آوردن به گل سوسن به این مهم دست می‌یابد. گلی که نماد اصلی شهر فلورانس و باشگاه فیورنتینا از زمان تأسیس آن است. گل‌های سوسن بن‌مایه و تِم اصلی این سری مجموعه کاپا برای فصل 2024-2023 خواهند بود که نشان‌دهنده اصول اخلاقی، سرزندگی و زیبایی باشگاه هستند.

رنگ بنفش پر زرق و برق، که رنگ‌ اصلی لباس است، با چاپ سوسن‌های درهم‌ تنیده با رنگ‌مایه‌های مختلف بنفش روی سرتاسر پارچه لباس، پر رنگ‌تر شده و جلوه‌ای شبیه به دی‌ان‌ای ایجاد می‌شود؛ این حالت اشاره‌ای به نقش محوری گل سوسن در هویت باشگاه و شهر فلورانس دارد. این الگو در جلو و پشت لباس و روی بازوها امتداد می‌یابد، و یقه‌ و پانل‌های سرآستین سفید ظاهر لباس را تکمیل می‌کنند.

مطلب مرتبط:
 • کاپا پیراهن اول تیم فوتبال موناکو را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد
 • همچنین عبارت «Play to be Different»در لبه بیرونی یقه این پیراهن به چشم می‌خورد که نشانگر بِرند این باشگاه بوده و معنای آن «دعوت مردم به متمایز بودن و پذیرش آنچه که آن‌ها را چه در داخل و چه در خارج از زمین مسابقه منحصر به فرد می‌کند» است.

  همچون سری قبلی، داخل یقه نیز 13 عدد گل سوسن چاپ شده است؛ این طرح ادای احترامی به هواداران، به شماره دوازده باشگاه، و کاپیتان ابدی باشگاه یعنی دیوید آستوری است. در مورد مشخصات فنی نیز باید گفت که الگوی کُمبَت پُرو 2024 شرکت کاپا، جدیدترین پارچه‌های فوق سبک و نایلونی کشسانی را ارائه می‌دهد که حداکثر راحتی و قابلیت کشسانی را تضمین می‌کنند. این پیراهن از 85 درصد پلی‌استر بازیافتی و 15 درصد الاستین ساخته شده است. فناوری حفاظت از آبراه، قابلیت تنفس بالا و آزادسازی موثر گرمای بدن را تضمین می‌کند.
  پیراهن اول تیم فیورنتینا فصل 2024

  پیراهن اول تیم فیورنتینا فصل 2024

  پیراهن اول تیم فیورنتینا فصل 2024

  پیراهن اول تیم فیورنتینا فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید