پنل مشتریان . علاقه مندی ها

نایک پیراهن تمرین تیم فوتبال چلسی را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن تمرین تیم چلسی فصل 2024

در حالی که هواداران چلسی بی‌صبرانه منتظر رونمایی از ست جدید لباس خود برای فصل 24/23 هستند، در حال حاضر باید به رونمایی از مجموعه جدید لباس تمرین باشگاه رضایت دهند. این مجموعه ساخت شرکت نایکی بوده و در زمان بازگشت بازیکنان جهت شروع پیش‌فصل رونمایی شد.

زمانی که مائوریسیو پوچتینو مسئولیت هدایت تیم اول چلسی را برای نخستین بار برعهده گرفت، بازگشت تعدادی از اولین بازیکنان تیم خود به تمرین را خوش‌آمد گفت. با وجود بازیکنانی که در نخستین روز تمرینی در جدیدترین مجموعه لباس تمرین ساخت شرکت نایکی اعلام حضور می‌کردند، از هر جهت این یک شروع تازه بود. این مجموعه شامل بلوز، تیشرت و شلوار تمرینی معمولی بود اما همچنین اولین جلوه از لباس پیش از بازی (لباس گرم کردن) جدید برای فصل 24/23 محسوب می‌شد.

مطلب مرتبط:
 • رونمایی از توپ فوتبال آدیداس لیگ قهرمانان اروپا 23/24
 • مجموعه جدید دارای رنگبندی‌ ای متشکل از سه رنگ است. بخش‌های اصلی با رنگ‌آمیزی سیاه و سفید توسط یک رگه طلایی در بالای لوگوهای باشگاه و نایکی به یکدیگر متصل می‌شوند. لباس بازیکنان در قسمت تنه سفید و در قسمت آستین‌ها مشکی به چشم می‌خورد، در حالی که این قالب برای کادر فنی وارونه است، به این صورت که در قسمت تنه مشکی و در آستین‌ها سفید دیده می‌شود. این جلوه برای آبی‌ها (لقب تیم چلسی) ساده، بی‌آلایش و بسیار کارآمد است و به دنبال آن یک لباس پیش از بازی تماشایی رونمایی خواهد شد که مجدداً تأکید می‌کنیم می‌تواند- و شاید بهتر است که- یک لباس همانند (همسان) باشد.

  این لباس دارای گرافیک سراسری آبی و مشکی برجسته است و مجدداً با رگه‌های طلایی به یکدیگر متصل می‌شوند که با وجود به چشم آمدن لوگوی اسپانسر تیم Travago، احتمالاً اندکی نمایان‌تر خواهند بود. لباس‌های پیش از بازی اغلب با تغییر جلوه برای استفاده اساسی از ست رسمی لباس بازی الگوبرداری می‌شوند. بنابراین این موضوع می‌تواند چه سرنخ‌هایی از ست جدید لباس چلسی به ما دهد؟ احتمالاً آبی خواهد بود، این‌طور نیست؟
  پیراهن تمرین تیم چلسی فصل 2024

  پیراهن تمرین تیم چلسی فصل 2024

  پیراهن تمرین تیم چلسی فصل 2024

  پیراهن تمرین تیم چلسی فصل 2024

  پیراهن تمرین تیم چلسی فصل 2024

  پیراهن تمرین تیم چلسی فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  خرید از امارات
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید