Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

آدیداس پیراهن اول تیم فوتبال آژاکس را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن اول تیم آژاکس فصل 2024

مثل همیشه باسلیقه، آدیداس از پیراهن خانگی آژاکس برای فصل 2023-2024 رونمایی کرد و نشان باشگاه را برای اولین بار بعد از بیش از ۱۵ سال در قسمت مرکزی روی سینه پیراهن قرار داد. رنگ سفید و قرمز پیراهن خانگی آژاکس ظاهری نمادین است که در سراسر جهان شناخته شده و در یک آن قابل تشخیص است.

حفظ ظاهر سنتی و در عین حال جدید، سال به سال باید یکی از چالش‌های بزرگ دنیای طراحی باشد، با این حال آدیداس دوباره آن را ترتیب می‌دهد، این بار با یک تغییر ساده در محل قرارگیری تاج باشگاه که برای اولین بار بعد از فصل 2008-2007 در قسمت مرکزی پیراهن قرار می‌گیرد.

مطلب مرتبط:
 • دو استقامت چطور می تواند باعث ایجاد آمادگی جسمانی و استحکام ذهنی شود
 • نشان آژاکس اولین بار در اوایل دهه ۷۰ به نمایش درآمد و در قسمت مرکزی پیراهن قرار گرفت. سپس در فصل 1983-1982 زمانی که آژاکس TDK را به عنوان اسپانسر پیراهن اول معرفی کرد به سمت چپ بالا رفت، در سال 1992-1991 برای ۱۷ فصل دیگر با ABN Amro به عنوان حامی اصلی به موقعیت مرکزی اصلی خود بازگشت که دوباره روی پیراهن زنان دیده می‌شود.

  لوگو های آدیداس و زیگو که در راستای موقعیت مرکزی تاج آژاکس هستند در مرکز روی پیراهن دیده می‌شوند درست شبیه به صلیب‌های نمادین سنت اندرو آمستردام که به‌صورت عمودی به‌عنوان جزئیات یقه نشان داده می‌شوند. خط قرمز نمادین از پارچه‌ای گرانبها ساخته شده است، با راه راه‌های عمودی ظریف برای بالا بردن جذابیت کلاسیک، در حالی که یقه و سرآستین‌ها جزئیات بیشتری را به ظاهر نهایی پیراهن اضافه می‌کنند.
  پیراهن اول تیم آژاکس فصل 2024

  پیراهن اول تیم آژاکس فصل 2024

  پیراهن اول تیم آژاکس فصل 2024

  پیراهن اول تیم آژاکس فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید