Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

پوما پیراهن سوم تیم فوتبال منچستر سیتی را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن سوم تیم منچستر سیتی فصل 2024

منچستر سیتی با دیزاینی به معنای واقعی چشمگیر وارد میدان شده و از پیراهن سوم مارک پومای فصل 2023/2024 رونمایی کرده که در همه جای آن پر از صاعقه‌های برق آبی آسمانی پررنگ است. این قهرمان سه‌گانه پیش‌تر از پیراهن خانگی جدیدش رونمایی کرده بود که طبیعتا باید با برخی سنت‌ها و انتظارات همسو باشد. و اینک منچستر سیتی به سراغ نمایش پیراهن سوم فصل 2023/2024 رفته است. مشخصا گروه طراحی پوما سعی کرده کمی متمایز عمل کند و این از اولین لحظه دیدن پیراهن توجه‌تان را جلب می‌کند. زمینه آبی تیره و صاعقه‌های برق آبی آسمانی در همه جای لباس به چشم می‌خورد.

این صاعقه‌های برق ادای احترامی به رنگ‌های کلاسیک تیم بوده و درعین‌حال نماد قدرت بی‌نظیر این تیم هستند. قدرتی که فصل پیش و پس از قهرمانی خارق‌العاده در لیگ برتر، جام حذفی، و لیگ قهرمانان به همه نشان داده شد.

مطلب مرتبط:
 • پوما پیراهن اول تیم فوتبال منچستر سیتی را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد
 • زمینه تیره و رگه‌های آبی آسمانی در کنار نام برند، اسپانسر، و لوگوی باشگاه با سایه متضاد قرمز رنگی زیبا درهم‌آمیخته شده‌اند و رگه‌های آبی آسمانی تا یقه و آستین‌ها ادامه داده شده است. از این پیراهن سوم به‌عنوان نخستین بار برای بازی چهارشنبه 26 جولای در برابر بایرن مونیخ در استادیوم ملی ژاپن استفاده خواهد شد.

  مارکو مولر مسئول ارشد مدیریت خط تولید پوشاک تیم‌های ورزشی پوما می‌گوید: هیجان بی‌نظیری که منچستر سیتی هر هفته در زمین ایجاد می‌کند واقعا خیره‌کننده است. لباس ما هم با هدف به تصویر کشیدن این هیجان طراحی شده تا شوق بازی شور انگیز فوتبال را در میان طرفداران ایجاد کند. پیراهن سوم طوری طراحی شده تا داخل و خارج زمین معرف باشگاه فوتبال منچستر سیتی باشد و انرژی شهر منچستر را نشان دهد.
  پیراهن سوم تیم منچستر سیتی فصل 2024

  پیراهن سوم تیم منچستر سیتی فصل 2024

  پیراهن سوم تیم منچستر سیتی فصل 2024

  پیراهن سوم تیم منچستر سیتی فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید