Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

آدیداس پیراهن سوم تیم فوتبال منچستر یونایتد را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن سوم تیم منچستر یونایتد فصل 2024

پیش از شروع فصل 23/24، آدیداس پیراهن سوم منچستر یونایتد را معرفی کرد که برای اولین بار در بیش از 50 سال، دارای یک نسخه ساده شده از تاج باشگاه است که نماد شیطان سرخ را می‌بیند که به تنهایی روی سینه چپ ایستاده است.

با تمام شدن پیش فصل، توجهات معطوف به بازگشت لیگ برتر این هفته است. اما منچستر یونایتد، به میزبانی بازگشت لیگ قهرمانان در الدترافورد نیز یک چشم خواهد داشت و با در نظر گرفتن این رقابت، باشگاه، کیت سوم جدید خود را از آدیداس دریافت کرد. این پیراهن دارای طرحی از پشت راه‌راه است که تضمین می کند تمام تاکید بر هویت مشهور باشگاه و به طور خاص شیطان سرخ است.

مطلب مرتبط:
 • نایک رسما پیراهن سوم تیم فوتبال اینتر میلان را در فصل 2023 معرفی کرد
 • این طرح با الهام گرفتن از پیراهن پوشیده شده در فصل قهرمانی 1909، طراحی یک پایه سفید ابری واضح، پس زمینه ای عالی برای برجسته شدن نشان ساده شده شیطان سرخ فراهم می کند. این طرح با مارک سه راه‌راه در امتداد هر آستین به رنگ سفید و با یقه قرمز آجدار تکمیل شده است. اینیگو ترنر، مدیر طراحی پوشاک آدیداس فوتبال گفت: “با سابقه ای سرشار از موفقیت، ما لباس های زیادی برای منچستر یونایتد داریم تا از آنها الهام بگیریم. برای لباس سوم این فصل، پیراهن 1909 کاتالیزور این الهام بود – که همچنین زمینه ای عالی برای تقویت هویت مشهور باشگاه – شیطان سرخ – فراهم کرد. این طرح به عمد دست‌کم گرفته شده است، با توجه به روند فعلی لباس های خیابانی، با پس زمینه سفید ابری که به دقت انتخاب شده است تا شیطان سرخ بدرخشد و آتش را در زمین بازی الهام بخشد.

  ما اهمیت این هویت را برای هواداران منچستر یونایتد می دانیم و ما مفتخریم که به هواداران طرحی می‌دهیم که به همان اندازه که در خانه و خیابان است، به همان اندازه در زمین بازی است”.
  پیراهن سوم تیم منچستر یونایتد فصل 2024

  پیراهن سوم تیم منچستر یونایتد فصل 2024

  پیراهن سوم تیم منچستر یونایتد فصل 2024

  پیراهن سوم تیم منچستر یونایتد فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید