Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

آدیداس پیراهن دوم تیم فوتبال بنفیکا را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن دوم تیم بنفیکا فصل 2024

بنفیکا برای جشن گرفتن 120مین سالگرد باشگاه، پیراهن دوم فصل 24/23 خود را از برند آدیداس عرضه کرده ‌است؛ با طراحی که یادبودی است به میلیون‌ها طرفدار این باشگاه در سراسر جهان.

پنج قاره، پنج رنگ، پنج رگه در قسمت جلو. پیراهن خارج از خانه جدید فصل 2023-2024 بنفیکا از برند آدیداس، یادبودی است در مقیاس جهانی به طرفداران آن‌ها. زمینه مشکی رنگ آن تضمین می‌کند که تمام توجهات بر گرافیک راه راه عمودی بخش جلویی آن باشد که یادبودی است به میلیون‌ها حامی بنفیکا در سراسر دنیا. در مقیاس جهانی و علاوه بر اروپا به ‌عنوان نقطه آغاز این باشگاه، اس ال بنفیکا با یک نماینده جهانی در چهار قاره دیگر نیز می‌درخشد؛ حقیقتی با احتساب 69 کشور مختلف که در آنجا بازی کرده ‌است، با بازیکنانی از 55 کشور مختلف که نیمکت آن را تجربه کرده‌اند و حتی با نمایندگی رسمی که از طریق کاساس دو بنفیکا در 12 کشور دارد.

مطلب مرتبط:
 • نایک پیراهن اول تیم فوتبال گالاتاسرای را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد
 • این طراحی با تاکید بر رنگ سفید روی خطوط عمودی و رگه‌های جانبی چارچوب‌بندی شده است که نام برند روی سینه و شانه‌ها قرار دارد و آن‌ هم به رنگ سفید است. علاوه‌بر طراحی، این پیراهن با استفاده از تکنولوژی پرایم‌گرین ( Primegreen ) آدیداس تولید شده است؛ یعنی با استفاده از مواد باکیفیت بازیافتی که تعهدی به حذف کامل پلی استر و همچنین پسماندهای پلاستیکی تا سال 2024 است.
  پیراهن دوم تیم بنفیکا فصل 2024

  پیراهن دوم تیم بنفیکا فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید