Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

آدیداس پیراهن اول تیم فوتبال منچستر یونایتد را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن اول تیم منچستر یونایتد فصل 2024

با الهام از میراث صنعتی منچستر، آدیداس امروز پیراهن بازی‌های خانگی فصل 24/23 منچستر یونایتد را عرضه کرده ‌است که شیاطین سرخ برای اولین‌ بار در بازی لیدز یونایتد در نروژ در تاریخ 12 جولای آن را به تن خواهند کرد.

پس ‌از پیش‌نمایش اولیه پیراهن رپر آیچ در گلستونبری در همین آخر هفته، پیراهن مخصوص بازی‌های خانگی جدید منچستر یونایتد برای فصل 2023-2024 از برند آدیداس هم‌اکنون رسما عرضه شده است که نگاه درستی از تمام آن جزئیات زیبای نهفته در آن به ما می‌دهد. آن جزئیات موردنظر عبارت‌اند از گل رز قرمز نمادین که در یک الگوی هندسی در تمام طول بدن پدیدار می‌شود که الهام گرفته از پل بین منچستر و سلفورد است که در دوران انقلاب صنعتی بنا گردید. پل رودخانه‌ ایرول نماد همیشگی ارتباط عمیق مانکونی‌ها ( بومیان منچستر ) با میراث صنعتی شهر بوده است. این مورد به‌ طور گسترده نشانه قدرت منچستر تلقی می‌شود و اینکه چگونه مثل انقلاب صنعتی، این شهر بر جهان گسترده‌تری اثر گذاشته است.

مطلب مرتبط:
 • نایک پیراهن سوم تیم فوتبال چلسی را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد
 • الگوی راه‌راه جدید مبتنی بر یک طراحی عمدتا قرمز مشکی است که تاج باشگاه و نشان آدیداس روی سینه به رنگ سفید و با سه رگه روی قسمت شانه به رنگ مشکی پدیدار شده‌اند. در تکمیل طراحی یک یقه با طراحی بافت‌دار مسطح و راه‌راه وجود دارد که رنگ‌های قرمز، سفید و مشکی باشگاه را به نمایش می‌گذارد.

  اینگو ترنر، طراح اصلی در مرکز فوتبال آدیداس گفت: «حمایت و ارتباط جاودانه‌ای که طرفداران منچستر یونایتد نسبت ‌به باشگاه و شهرشان دارند، منحصربه‌فرد است و برای تولید مجدد پیراهن بازی‌های خانگی این فصل، ما صرفا برای تجلیل از میراث صنعتی شهر، از همین موضوع الهام گرفته‌ایم. گل رز قرمز نمادی است که حس عظیمی از غرور را در مردم منچستر برمی‌انگیزد و ارتباط غیرقابل‌انکار باشگاه با تاریخچه غنی شهر را بیان می‌کند. این طراحی حقیقتا مردم و شهری را قهرمان جلوه می‌دهد که منچستر یونایتد را به جایگاه امروزیش رسانده‌اند- و ما بی‌صبرانه منتظر این هستیم که ببینیم طرفداران و بازیکنان با پوشیدن پیراهن یکسان متحد شده‌اند، آن هم در فصلی که قرار است برای این باشگاه بسیار مهم باشد.»
  پیراهن اول تیم منچستر یونایتد فصل 2024

  پیراهن اول تیم منچستر یونایتد فصل 2024

  پیراهن اول تیم منچستر یونایتد فصل 2024

  پیراهن اول تیم منچستر یونایتد فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید