پنل مشتریان . علاقه مندی ها

پوما پیراهن اول و دوم تیم فوتبال المپیک مارسی را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن اول و دوم تیم المپیک مارسی فصل 2024

شرکت پوما با الهام گرفتن از عناصر محیطی و افرادی که در روند تاریخی بندر مارسی تاثیر گذار بوده اند، از پیراهن های اصلی و دوم المپیک مارسی برای فصل رقابتی 2024 رونمایی کرده است. تیم دسته اولی المپیک مارسی که خود را برای آغاز فصل رقابتی 2024-2023 آماده می کند، با یک تیر دو نشان زده و از پیراهن های اول و دوم جدید خود که توسط شرکت پوما طراحی شده، رونمایی کرده است. در اقدامی ویژه، مراسم رونمایی از این دو پیراهن توسط خود شرکت پوما و با شعار “تاریخ در حال رقم خوردن در زیر پای شماست” برگزار شده است. در این مراسم، مسابقه ای نمایش داده شد که در حال برگزار شدن روی زمینی ویژه بوده، و بازیکنان کم سن و سال آکادمی فوتبال لا کاستلان هم در آن حضور داشتند. با گذشت دقایقی از مسابقه، زمین بازی اندک اندک به شکل تصویری مرکب از دو پیراهن اصلی و دوم در آمد که به تن شمایل اساطیر مقدس منسوب به خشکی و دریا در آمده بود.

با در نظر گرفتن این موضوع، پیراهن اصلی جدید در قالب رنگ سنتی خود که همان رنگ های جانبی سفید و آبی آسمانی است، عرضه خواهد شد. این دو رنگ به ویژه در بخش یقه و سر دست به کار رفته اند، و سپس یک طرح تصویری که توسط چاپگر رنگ پردازی شده، روی نوعی کاغذ ویژه و چسبناک درج شده، و سپس توسط گرما روی پارچه ی پیراهن حک شده است، روی کل پیراهن پخش می شود. این طرح تداعی کننده ی ساحل های شنی مارسی است.

مطلب مرتبط:
 • کاستور اسپورتس پیراهن سوم تیم فوتبال نیوکاسل را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد
 • برای پیراهن دوم، رنگ سرمه ای به عنوان رنگ پایه انتخاب شده و خطوط موج گونه و سفید رنگی روی این رنگ پخش شده اند. این طرح، تداعی کننده ی موج های دریای مدیترانه است. با عقل جور در می آید. یقه، نماد بازرگانی، طرح چاپ شده بر روی بخش سینه، و نماد پشتیبان مالی این تیم که همه به رنگ سفید هستند، جلوه ی این پیراهن را کامل می کنند.
  پیراهن دوم المپیک مارسی فصل ۲۰۲۴

  پیراهن دوم المپیک مارسی فصل ۲۰۲۴

  پیراهن اول المپیک مارسی فصل ۲۰۲۴

  پیراهن اول المپیک مارسی فصل ۲۰۲۴

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  خرید از امارات
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید