Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

آدیداس پیراهن دوم تیم فوتبال بایرن مونیخ را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن دوم تیم بایرن مونیخ در فصل 2024

بایرن مونیخ برای تجلیل از888 هواداران خود در سراسر جهان، از لباس خارج از خانه جدید خود برای فصل 23/24 از آدیداس رونمایی کرد. این لباس دارای یک گرافیک الهام گرفته از نقشه جهان با الماس های صورتی و سبز است که نشان دهنده باشگاه های هواداران قهرمانان رکورد آلمان در سراسر جهان است.

بایرن مونیخ، قهرمان همیشگی بوندسلیگا، با پیوستن به لباس خانگی که از قبل برای فصل 23/24 منتشر شده بود، لباس جدید خارج از خانه خود را معرفی کرد که برای اولین بار توسط تیم مردان در بازی مقابل کاوازاکی فرونتاله در 29 ژوئیه در توکیو در زمین خواهد پوشید. این یک ظاهر منحصربه‌فرد برای بایرن است، با پایه‌ای مشکی پوشیده شده از گرافیک الماس سبز و صورتی که ترکیبی از آن نقشه جهان را ایجاد می‌کند و از شعار “Mia San Mia یا ما همانیم که هستیم” و نحوه متحد کردن هواداران جهانی باشگاه توسط این شعار الهام می‌گیرد.

رنگ های چشمگیر لباس منعکس کننده خطوط افق کلان شهرهای هوادار مانند نیویورک، شانگهای و بانکوک، و همچنین مناظر شهری توکیو و سنگاپور در شب است – هر دو مکان هایی که باشگاه بایرن در تور تابستانی امسال آئودی از آن بازدید می کند. حروف “Mia San Mia” را می توان در پشت گردن پیدا کرد، در حالی که رنگ ها نیز یک بار دیگر در چاپ پشتی جدید انتخاب شده اند.

مطلب مرتبط:
 • نایک پیراهن اول تیم فوتبال چلسی را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد
 • آندریاس یونگ، عضو هیئت مدیره باشگاه فوتبال بایرن گفت: «با این لباس، ما به همراه شریکمان آدیداس می خواهیم بیان کنیم که شعار “میا سان میا یا ما همانیم که هستیم” باشگاه ما از مونیخ و بایرن به طرفداران در سراسر جهان گسترش یافته است. باشگاه فوتبال بایرن کسانی را گرد هم می آورد که به این باشگاه، فوتبال و ارزش‌های آن علاقه دارند – مهم نیست کجا زندگی می‌کنند.»

  لیزا داتز، مدیر محصول ارشد در آدیداس فوتبال اضافه کرد: «با این کیت جدید جسورانه، می‌خواهیم معنای “Mia san Mia” را منعکس کنیم – یک ذهنیت جهانی که از مرزها و فوتبال فراتر می‌رود. طرفداران بایرن را در سراسر جهان گرد هم می‌آورد و دارای طرحی تازه در مجموعه رنگی چشم نوازی است که طرفداران قبلا هرگز آن را ندیده اند. ما بی صبرانه منتظر دیدن آن در زمین و هوادارانی هستیم که تیم را در سراسر جهان تشویق می کنند.»
  پیراهن دوم تیم بایرن مونیخ در فصل 2024

  پیراهن دوم تیم بایرن مونیخ در فصل 2024

  پیراهن دوم تیم بایرن مونیخ در فصل 2024

  پیراهن دوم تیم بایرن مونیخ در فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید