Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

آدیداس پیراهن سوم تیم فوتبال ریور پلاته را در فصل 2024 معرفی کرد

پیراهن سوم تیم فوتبال ریور پلاته 2024

شرکت آدیداس با الگو برداری از طرح های لباس رایج در اواخر دهه ی ۱۹۹۰ و دهه ی ۲۰۰۰، از سومین پیراهن ۲۴/۲۳ تیم ریور پلاته ( تیم فوتبال لیگ آرژانتین ) که پیش بینی شده بود کیفیت بالایی خواهد داشت، رونمایی کرده است. لایه ی اصلی این پیراهن، دوباره به رنگ مشکی در آمده، حمایلی به رنگ قرمز از شانه تا کمرش را پوشانده، و نیمی از رنگ جانبی این پیراهن سفید و نیمه ی دیگر، به رنگ قرمز است.

روراست بگوییم- ما دیگر از تلاش برای به دست آوردن تاریخ رونمایی از پیراهن های تیم های فوتبال آمریکای جنوبی دست برداشته ایم و در عوض، منتظر می مانیم که این تاریخ ها اعلام شوند. نمونه ای بارز برایتان بگوییم: همان طور که انتظار می رود، سومین پیراهن تیم ریور پلاته که توسط شرکت آدیداس طراحی شده است، برای ماه های باقی مانده سال ۲۰۲۳ و همچنین سال ۲۰۲۴ قابل استفاده خواهد بود.

مطلب مرتبط:
 • عرضه جدید کفش فوتبال پوما برای نیمار
 • پیراهن سوم تیم فوتبال ریور پلاته 2024

  پیراهن سوم تیم فوتبال ریور پلاته 2024

  در این نسخه، شاهد بازگشت رنگ مشکی در لایه ی اصلی و حمایل قرمز رنگ، که بسیار مورد علاقه ی طرفداران این تیم است، خواهیم بود: ظاهری که نخستين بار در سال ۱۹۹۸ به نمایش در آمد و سپس، به طور دائم در چند سال بعد هم استفاده شد و در پایان، جلوه ی سابق خود را از دست داد. از این نسخه، برای آخرین بار و به شکلی شایسته، در سال ۲۰۱۰-۲۰۰۹ استفاده شد (ما در اینجا حرفی از نسخه ی ۱۷-۱۶ که دارای لبه ی سفید رنگ بود، نمی زنیم) و حالا، دوباره بازگشته است و احتمالا مورد استقبال شایسته هم قرار بگیرد.

  علاوه بر رنگ مشکی در لایه ی اصلی و حمایل قرمز رنگ، این پیراهن دارای یک یقه ی هفتی شکل و مبتکرانه ی دو رنگ ( نیمی از آن سفید و نیمه ی دیگر قرمز است ) هم بوده، و این طرح، در سه نوار خطی موجود بر روی شانه ها و همچنین رنگ های جانبی روی آستین ها هم به کار رفته است ( آستین چپ سفید و آستین راست، قرمز است ). به شکلی قابل توجه، این پیراهن به جای نشان تجاری جدید پرفورمانس که واژه ی آدیداس در زیرش نیست، نشان تجاری معمولی آدیداس را بر روی خود دارد.
  پیراهن سوم تیم فوتبال ریور پلاته 2024

  پیراهن سوم تیم فوتبال ریور پلاته 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید