Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

نایک پیراهن اول تیم فوتبال لیورپول را در فصل 2024 معرفی کرد

پیراهن اول تیم فوتبال لیورپول 2024

در حالی که باشگاه فوتبال لیورپول به تلاش دیرهنگام خود برای کسب سهمیه ی لیگ قهرمانان اروپا ادامه می دهد، موقتا توجهات به فصل بعد معطوف شده است؛ چرا که نایک، پیراهن جدید لیورپول برای بازی های خانگی فصل ٢٤-٢٠٢٣ را عرضه می کند. در طراحی این پیراهن، بازگشت یقه و سرآستین سفید دیده می شود، ظاهری که یادآور پیراهن های دهه ی ٦٠ و ٧٠ میلادی و به ویژه پیراهنی است که در فصل آخر حضور بیل شنکلی به عنوان مربی قرمزها پوشیده می شد.

احتمالا منصفانه است که بگوییم بیشتر طرفداران لیورپول از پشت سر گذاشتن فصلی پرتلاطم ناراحت نخواهند شد و حالا با ارائه ی پیراهن اول جدید لیورپول برای فصل 2023-2024 میلادی توسط نایک، نوری در انتهای تونل جلب توجه می کند. پس از طرح سراسر قرمز پیراهن خانگی این فصل لیورپول، در فصل بعد، معرفی مجدد رنگ سفید را برای سرآستین و یقه ی دایره ای شکل خواهیم دید.

این شکل از یقه، ظاهری است که در دهه های ۶۰ و ۷۰ میلادی برای باشگاه، برجسته و قابل توجه بود و دوباره در سال های ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۰ نیز ظاهر شد، اما پس از آن، مورد استفاده قرار نگرفته است. دلیل طراحی کنونی این پیراهن ها، بزرگداشت و ادای احترام به فصل آخر بیل شنکلی افسانه ای به عنوان مربی قرمزها در ٥٠ سال پیش است. فصل 1973-1974 چهاردهمین و آخرین فصل حضور شنکلی به عنوان مربی قرمزها بود و او این تیم را به قهرمانی جام حذفی رساند. تیمی که بازیکنان شاخص آن، یان کالاگان، کوین کیگان، ری کلمنس، روی اوانس، فیل تامپسون و جان توشاک بودند.

تیم فعلی برای اولین بار این کیت را در آخرین بازی خانگی این فصل در برابر استون ویلا خواهد پوشید، آخرین بازی در ورزشگاه آنفیلد در مقابل ۵۴،۰۰۰ نفر هوادار و قبل از تکمیل توسعه ی جایگاه جاده ی آنفیلد که ۷۰۰۰ صندلی دیگر به ورزشگاه اضافه خواهد کرد.

مطلب مرتبط:
 • آدیداس برای جود بلینگهام کفش های پردیتور (Predator) را شخصی سازی می کند
 • پیراهن اول تیم فوتبال لیورپول 2024

  پیراهن اول تیم فوتبال لیورپول 2024

  نشان باشگاه، علامت تجاری و اسپانسر نیز با رنگ سفید به یقه و سرآستین سفید می‌پیوندند تا طرحی نسبتا ساده تکمیل شود، اما طرحی که بدون تردید [نشانگر] باشگاه فوتبال لیورپول باشد. سبک نام و شماره ی بازیکنان باشگاه برای پشت پیراهن، با برداشتی معاصر از تابلوهای خیابانی تاریخی لیورپول، از این شهر الهام می گیرد.

  جردن هندرسون [کاپیتان لیورپول] در این باره گفت: «پیراهن خانگی جدید، کلاسیک است. با توجه به الهامی که در طراحی آن وجود دارد، حالتی نمادین دارد و اشاره ای به تاریخ این باشگاه بزرگ است. ما مشتاقیم که آن را در آنفیلد برای بازی مقابل استون ویلا بپوشیم.»

  تیلور هندز، کاپیتان دوم تیم فوتبال بانوان لیورپول، اضافه کرد: «ما همیشه به پوشیدن پیراهن باشگاه فوتبال لیورپول افتخار می کنیم. همیشه دیدن طراحی لباس جدید، هیجان انگیز است و وقتی این طراحی ارتباط و پیوندی با تاریخچه ی این باشگاه نیز داشته باشد، آن را حتی خاص تر می کند. ما برای پوشیدن این لباس در فصل آینده هیجان‌زده هستیم.»
  پیراهن اول تیم فوتبال لیورپول 2024

  پیراهن اول تیم فوتبال لیورپول 2024

  پیراهن اول تیم فوتبال لیورپول 2024

  پیراهن اول تیم فوتبال لیورپول 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید