Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

نایک پیراهن دوم تیم فوتبال لایپزیگ را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن دوم تیم فوتبال لایپزیگ ۲۰۲۴

آربی لایپزیگ با نظر به انتقال هویت، احساسات و اشتیاق، از پیراهن بازی های خارج از خانه فصل 2024-2023 خود از نایکی رونمایی کرد و احتمالا اولین بازی خود را در بازی آخر همین هفته لیگ بوندسلیگا مقابل بایرن مونیخ انجام دهد.

آربی لایپزیگ پیش از آخرین بازی خارج از خانه خود در بوندسلیگا از پیراهن جدید خارج از خانه خود برای فصل 23/24 که طراحی آن پر از خوش بینی و مثبت نگاری است؛ رونمایی کرد. این امر از الگوی غالب و پویای پیکان RBL که به قسمت های چهارگانه تقسیم می‌شود و ظاهری مشابه قوطی های ردبول را به نمایش می‌گذارد مشخص است…

الگوی رنگ پیراهن جدید خارج از خانه بر اساس رنگ‌های باشگاهی آربی لایپزیگ است: قرمز و آبی. ایده الهام بخش پیکان صعودی، بخشی از هویت باشگاه است که گذشته آن‌ها را با آینده‌شان مرتبط می‌کند و نشان‌دهنده انگیزه است و به هدف باشگاه اشاره می‌کند: به سمت بالا. ( یک نفر به آنها بگوید که برخی از فلش ها به بالا اشاره نمی‌کنند )

مطلب مرتبط:
 • پوما پیراهن اول و دوم تیم فوتبال والنسیا را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد
 • شعار مثبت باشگاه، «شما هر کاری را می‌توانید انجام دهید»، در پشت پیراهن روی گردن بالای حروف RBL Leipzig قرار گرفته است. در قسمت داخلی پیراهن نیز، با عبارت «ما لایپزیگ هستیم» هویت باشگاه مجددا نشان داده شده است.

  این یک حرکت جسورانه است که پیراهن را خارج از خانه برای اولین باردر آلیانز آرنا به نمایش بگذارید… در حالت ایده آل، شما مسابقه‌ای می خواهید که در آن برنده باشید تا به نشانه های خوبی برای کمپین پیش‌رو داشته باشید… بازی بایرن آن هم خارج از خانه کار راه انداز نیست.
  پیراهن دوم تیم فوتبال لایپزیگ ۲۰۲۴

  پیراهن دوم تیم فوتبال لایپزیگ ۲۰۲۴

  پیراهن دوم تیم فوتبال لایپزیگ ۲۰۲۴

  پیراهن دوم تیم فوتبال لایپزیگ ۲۰۲۴

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید