Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

آدیداس پیراهن تمرین قبل مسابقه تیم فوتبال یوونتوس را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن تمرین قبل مسابقه تیم فوتبال یوونتوس 2024

باشگاه یوونتوس بعد از معرفی پیراهن اصلی (پیراهن مخصوص استادیوم خانگی) خود برای فصل 2024-2023 ، که توسط شرکت آدیداس با الهام گرفتن از پوست گورخر طراحی شده است، جدیدترین پیراهن پیش مسابقه‌ی خود را هم معرفی کرد. در طراحی پیراهن پیش مسابقه، بیش از پیش از حیات وحش الهام گرفته شده است.

در انتهای هفته گذشته، یوونتوس پیراهن جدید خود برای فصل 2024 – 2023 در استادیوم خانگی‌اش که محصول آدیداس است را معرفی کرد. این پیراهن قبل از برد 2-0 برابر کرمونزه برای اولین بار استفاده شد. پیراهن جدید آخرین نسخه‌ی از سیر تکاملی پیراهن خانگی مشهور باشگاه است که مثل یک برند مشهور شده است. پیراهن جدید میراث لباس گورخری را با اضافه کردن طراحی هاشورخورده احیا کرده است.

خطوط زرد زیبایی به لبه‌های پیراهن اضافه شده‌اند. این طراحی عالی مورد تعریف و تمجید جهانی قرار گرفته است و آدیداس با طراحی این پیراهن یکبار دیگر دستاوردی عالی را ارائه داده است. اما باشگاه یوونتوس، طبق اطلاع رسانی آخرهفته فقط از یک پیراهن مسابقه عالی برخوردار نبوده است. در کنار معرفی پیراهن جدید فصل بعد، پیراهن پیش مسابقه جدید هم قبل از بازی یوونتوس- کرمونزه معرفی شد. این پیراهن هم زیبایی خاصی داشت.

مطلب مرتبط:
 • نایک رسما پیراهن سوم تیم فوتبال اینتر میلان را در فصل 2023 معرفی کرد
 • پیراهن اصلی همان طراحی سنتی مشابه پوست گورخر را حفظ کرده است، اما تغییراتی در آن اعمال شده‌اند. اما مشبه چندفصل قبلی، پیراهن پیش مسابقه فرصت بیشتری برای اعمال تغییرات دلخواه دارد و محدودیت‌های سنتی بر آن حاکم نیستند. معمولاً این پیراهن‌ها طراحی‌های متفاوتی دارند و باشگاه یوونتوس هم به این موضوع عادت دارد. پیراهن پیش مسابقه 2024-2023 وفاداری بیشتری به طراحی سنتی و منحصر به فرد گورخر مانند دارد. پیش زمینه‌ی لباس سیاه است و روی آن خطوط سفیدی اضافه شده‌اند. اطلاعات برند، اسپانسر و لوگوی باشگاه با رنگ زرد حک شده‌اند، و البته نسبت به لباس خانگی کمی پررنگ‌تر (طلایی‌تر) هستند.

  هواداران یوونتوس خیلی از طراحی پیراهن تمرین قبل مسابقه خوششان آمد، و برخی درخواست کردند این پیراهن به عنوان پیراهن اصلی باشگاه انتخاب شود. این پیراهن قبل مسابقه ، یکی دیگر از پیراهن هاییست که در لیست پیشنهادی برای تبدیل شدن به پیراهن اصلی قرار می‌گیرد. از سوی دیگر تلقی طرفداران از پیراهن تیم، شرایط بازاریابی و استفاده تغییر کرده‌اند. طراحی آزادانه امکان اعمال تغییرات چشمگیر را فراهم کرده است، بگونه ای که پیراهن‌های پیش مسابقه حتی بر پیراهن‌های مسابقه هم برتری پیدا کرده‌اند.

  هیچ نشانه‌ای از تضعیف این روند مشاهده نمی‌شود، بلکه فرهنگ لباس ورزشی بیش از پیش رشد یافته است. صنعت مد به این حوزه توجه ویژه‌ای کرده است و ما با طراحی‌های بهتری روبرو هستیم که مرزهای پیراهن‌های فوتبالی را درنوردیده‌اند. پیراهن‌های پیش مسابقه بهترین نمونه از این نوآوری‌ها برای پیگیری بیشتر هستند. هزینه خرید پیراهن اصلی برای فصل 2024-2023 افزایش یافته است، و تمام برندها در سطح جهانی آن را عرضه می‌کنند، بنابراین می‌توان به پیراهن پیش مسابقه به چشم یک پیراهن جایگزین قابل قبول نگاه کرد.
  پیراهن تمرین قبل مسابقه تیم فوتبال یوونتوس 2024

  پیراهن تمرین قبل مسابقه تیم فوتبال یوونتوس 2024

  پیراهن تمرین قبل مسابقه تیم فوتبال یوونتوس 2024

  پیراهن تمرین قبل مسابقه تیم فوتبال یوونتوس 2024

  پیراهن تمرین قبل مسابقه تیم فوتبال یوونتوس 2024

  پیراهن تمرین قبل مسابقه تیم فوتبال یوونتوس 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید