پنل مشتریان . علاقه مندی ها

پوما پیراهن دوم تیم فوتبال منچستر سیتی را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن دوم تیم منچستر سیتی فصل 2024

پوما پیراهن خارج از خانه منچستر سیتی را برای فصل 23/24 با طرحی سراسری از الگوی بافت آرشیوی و رنگ‌هایی که از میراث خلاق شهر الهام گرفته، رونمایی می‌کند. این لباس که در بازی افتتاحیه رقابت های لیگ برتر فصل 23/24 قرار است برای اولین بار معرفی شود، رقابتی که این جمعه با بازی سیتی در مقابل برنلی تازه صعود کرده آغاز می شود. این لباس خارج از خانه منچستر سیتی از کارخانه های بلند، انبارهای پر هیاهو و صنعت شهر الهام گرفته است و با چاپ گرافیکی کلیه لباس حس رترو (بازگشت به گذشته) را به ارمغان می آورد و از الگوهای بافت آرشیوی منچستر الهام می گیرد.

لباس خارج از خانه که به تازگی رونمایی شده است به لباس های خانه و سومی می‌پیوندد که کمد لباس قهرمانان سه‌گانه را برای فصل آینده تکمیل می‌کند. لباس خارج از خانه دارای پایه سفید است، با طرحی که از رنگ‌های برجسته استفاده می‌کند که میراث خلاق شهر را تقدیر می کند، از جمله برجستگی‌های درخشان طلایی، که از کارخانه های آجرکاری‌ معروف آنکوتس الهام گرفته شده است. قسمت داخلی یقه نیز نمایش دهنده نمادین افق کارخانه شهر است.

مطلب مرتبط:
 • مجموعۀ جردن وستبروک وان تیک با مدل چهارم خود برگشته است
 • سرنا گاسلینگ، مدیر تجربه یکپارچه هواداران و خرده‌فروشی و صدور مجوز، منچستر سیتی گفت: «خوشحالیم که امروز لباس‌های خارج از خانه خود در فصل 2023/2024 را معرفی می‌کنیم و کیت‌های خود را برای فصل جدید تکمیل می‌کنیم.»

  «هر دو لباس از جمله لباس خانگی ما که برای جشن 20 سالگی ورزشگاه اتحاد، در ماه مه عرضه شد و هم لباس سوم برق آسا ما که ماه گذشته در توکیو به عنوان بخشی از تور آسیایی پیش فصل ما عرضه شد، بسیار محبوب بوده اند و رکوردهای فروش باشگاه را دوباره شکسته اند.» «همانطور که امروز کیت خارج از خانه خود را عرضه می کنیم، امیدواریم طرفداران ما نیز الهام گرفتن و طراحی این لباس را دوست داشته باشند.»
  پیراهن دوم تیم منچستر سیتی فصل 2024

  پیراهن دوم تیم منچستر سیتی فصل 2024

  پیراهن دوم تیم منچستر سیتی فصل 2024

  پیراهن دوم تیم منچستر سیتی فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  خرید از امارات
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید