Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

آدیداس پیراهن سوم تیم فوتبال رئال مادرید را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن سوم تیم رئال مادرید فصل 2024

شرکت آدیداس به افتخار تاج سلطنتی نمادین باشگاه و عملکردهای خاطره انگیز شبانه، از پیراهن سوم فصل 2024-2023 رئال مادرید رونمایی می‌کند. رنگ اصلی پیراهن سیاه است و حاشیه‌های آن طرح کربنی دارند و رگه‌هایی از زرد به آن اضافه شده‌اند.

پیراهن جدید این باشگاه لالیگایی، ضمن ادای احترام به پیراهن سوم فصول گذشته‌ی رئال مادرید، از ترکیب رنگی سیاه استفاده کرده است. این پیراهن برای فصل جدید با اضافه کردن غیرمنتظره‌ی زرد روشن روی تاج سلطنتی باشگاه و حاشیه‌های طرح کربن در اطراف علایم اصلی بروزرسانی شده است. رنگبندی سیاه به منظور بازسازی پیراهنی که رئال مادرید بعد از قهرمانی هیجان انگیز در فینال فصل 2000 لیگ قهرمانان اروپا بر تن داشت انتخاب شده است، بگونه ای که حس نوستالژی و اعتماد به نفس را القا می‌کند. رنگ زرد این پیراهن مشهور نیز تکرار شده است، طراحان آدیداس این رنگ و ایده را از تاج نمادین موجود در لوگوی باشگاه اقتباس کرده‌اند، و آن را با ظاهری تاثیرگذار روی سینه بازسازی کرده‌اند. همچنین حروف باشگاه با افتخار در سمت چپ یقه درج شده‌اند.

مطلب مرتبط:
 • آدیداس رسما پیراهن سوم تیم فوتبال منچستر یونایتد را در فصل 2023 معرفی کرد
 • این پیراهن به وضوح تضاد آشکاری با پیراهن میزبان (اول) جدید باشگاه دارد، اما وقتی از دور به آن نگاه شود تفاوت چندانی با پیراهن مهمان ندارد. بنابراین این سؤال واقع بینانه مطرح است که تا چه اندازه به چنین پیراهنی نیاز است.

  سم هندی، نائب رئیس طراحی پیراهن‌های فوتبال آدیداس معتقد است “ما از جایگاه بلند مدت رئال مادرید به عنوان تعیین کننده‌ی روند در جهان فوتبال الهام گرفته‌ایم، و پیراهنی را طراحی کردیم که به هواداران و بازیکنان اجازه می‌دهد ظاهر متفاوتی داشته باشند. اولین و مهم‌ترین هدف این پیراهن حمایت از فوتبالیست‌ها در بزرگترین مسابقات است. اما این پیراهن با توجهی همزمان به میراث، هویت و تاثیرگذاری ظاهری، بگونه ای ساخته شده که به همان اندازه که برای بازیکنان در زمین مسابقه موفقیت آمیز است، برای هواداران در خیابان نیز خوشایند باشد.”
  پیراهن سوم تیم رئال مادرید فصل 2024

  پیراهن سوم تیم رئال مادرید فصل 2024

  پیراهن سوم تیم رئال مادرید فصل 2024

  پیراهن سوم تیم رئال مادرید فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید