پنل مشتریان . علاقه مندی ها

آدیداس پیراهن اول تیم فوتبال آ اس رم را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن اول تیم آ اس رم فصل 2024

پس از اعلام مشارکت جدید، آدیداس پیراهن خانگی آ اس رم در فصل 2024-2023 را با طرحی که عناصر نمادین پیراهن جالوروسی در اوایل دهه 1990 را به نمایش می‌گذارد که با سبک مدرن به روز شده است. پس از یک دوره کوتاه اما موفق با New Balance (نیو بالانس)، رم فصل جدیدی را با یک دوست قدیمی شروع می‌کند و آدیداس اخیراً به عنوان شریک فنی جدید جالوروسی معرفی شده است. اکنون، مدت کوتاهی پس از آن اعلامیه، ما با منتشر شدن پیراهن خانگی فصل 23/24 باشگاه، اولین نسخه را دریافت می کنیم. بنابراین، پس از 30 سال، سه راه راه با طرحی که از دهه 1990 و به طور خاص فصل 1992/1993 الهام گرفته شده، به پیراهن آ اس رم بازگشت.

با اتخاذ رویکردی مینیمالیستی و کلاسیک، این طرح در رنگ‌های سنتی باشگاه ارائه می‌شود، که دارای پایه‌ای به رنگ قرمز کلاسیک با جزئیات زرد تقویت‌شده، همراه با بازگشت نشان گرگ نمادین در سینه چپ لوپتو، که برای اولین بار بر روی پیراهن در سال 1978 نمایان شد و از آن زمان به بخشی جدایی ناپذیر از هویت باشگاه تبدیل شده است.

یقه دارای شکل V شکل آجدار با تزئینات زرد در زمینه قرمز است، در حالی که سه راه راه از شانه ها پایین می آیند و روی شورت منعکس می شوند. این پیراهن با سجاف دم پرستویی ساخته شده است و با جزئیاتی در پشت گردن که از هواداران باشگاه الهام می گیرد، به پایان رسیده است و یکی از نمادین ترین عبارات هواداران آ اس رم را جشن می گیرد: “Daje Roma Daje” (Come on Rome) ، بیا رم ، بیا رم!).

مطلب مرتبط:
 • آدیداس پیراهن اول تیم فوتبال یوونتوس را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد
 • یکی از نکات قابل توجه عدم وجود اسپانسر، پس از فروپاشی قرارداد باشگاه با DigitalBits در پایان فصل گذشته است. رم لوگوی شرکت بلاک چین را با علامت نمادین “SPQR” جایگزین کرد (حرکتی که آن‌ها در پیراهن نسخه دربی 2017 نایک استفاده کردند) و تا پایان فصل 22/23 در جای خود باقی ماند – و بلافاصله ظاهر لباسی که قبل از آن نیز ظاهر خوبی داشت، را ارتقا داد. و تا کنون هیچ سخنی در مورد اسپانسر جایگزینی وجود نداشته است، اما از نظر ما این تنها حس مینیمالیستی و سبک قدیمی این طراحی جدید را ارائه می دهد.این شرایط احتمالاً دوام نخواهد آورد، بنابراین تا می توانید آن را بدون اسپانسر دریافت کنید!

  مایکل واندل، مدیر ارشد تجاری و برند آ اس رم ، اظهار داشت: “به عنوان یک باشگاه، ما دائما در تلاش هستیم تا تعادل مناسب بین قدیمی و جدید، باستان و مدرن را پیدا کنیم. بازگشت همکاری ما با آدیداس و عرضه این کیت به ما این امکان را می دهد که به گذشته نگاه کنیم و به بزرگ ترین قهرمانان تاریخ باشگاه خود احترام بگذاریم، به سبکی که به طور همزمان جاه طلبی های ما را برای آینده منتقل می کند.
  پیراهن اول تیم آ اس رم فصل 2024

  پیراهن اول تیم آ اس رم فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  خرید از امارات
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید