Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

نایک پیراهن دوم تیم فوتبال لیورپول را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن اول تیم لیورپول فصل 2024

نایکی از طراحی لباس خارج از خانه لیورپول برای فصل 23/24 رونمایی کرد. این طراحی در واقع ادای احترامی به پیراهن افسانه‌ای بازی های خارج از خانه فصل 1995/1996 است، که در حقیقت تقلیدی از آن ست فوق‌العاده است.

لیورپول که در دومین بخش فصل 23/24 خود، پس از پیراهن بازی های خانه که قبلا عرضه شده بود، پیراهنی از نایک دریافت کرد که طراحی آن را از سال 1995/1996 الهام گرفته و با چهارخانه های سفید و سبز و طرح مدرن و پیکسلی به روز رسانی شده. البته، این اقدام آدیداس اولین ادای احترام به به طرح های اولیه نیست، زیرا نیو بالانس نیز این کار را در سال 2017/2018 انجام داده است.

مطلب مرتبط:
 • نایک پیراهن دوم تیم فوتبال لایپزیگ را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد
 • این پیراهن دارای الگوی مربعی سبز و سفید با یقه و سرآستین مشکی است که با تناژ های مختلف رنگ‌ سبز – سبز فسفری، سبز چمنی و سبز تیره – به روز شده. تیم مردان این لباس را برای اولین بار در برابر لسترسیتی در تور پیش از شروع فصل در سنگاپور بر تن خواهد کرد، و تیم زنان نیز برای اولین بار این لباس را در بازی های تدارکاتی خود در اواخر آگوست به نمایش خواهند گذاشت.

  رابی فاولر، اسطوره باشگاه، به عنوان یکی از بازیکنان افسانه ای که نسخه قدیمی و اصلی این پیراهن را بر تن کرده است، در این باره بیان کرد: « از فصل 1996-1995 به خاطر نوار سفید و سبز و به ثمر رساندن گل های زیاد خاطرات خوبی دارم. من یکی از طرفداران پر و پا قرص طراحی جدید کیت سفید و سبز هستم.”‌‌
  پیراهن اول تیم لیورپول فصل 2024

  پیراهن اول تیم لیورپول فصل 2024

  پیراهن اول تیم لیورپول فصل 2024

  پیراهن اول تیم لیورپول فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید