پنل مشتریان . علاقه مندی ها

عرضه جدید کفش فوتبال پوما برای نیمار

عرضه جدید کفش فوتبال پوما برای نیمار

حتی در حالت عادی در زمین همه نگاه‌ها جذب «نیمار» است اما پوما تصمیم گرفته او را بیش از پیش در کانون توجه قرار دهد و کفش اختصاصی جدید « Future 1.4 NJR Rare » را برای او خلق کرده که رنگ‌بندی درخشانش از فلزات کمیاب الهام گرفته شده است.

نیمار یکی از بهترین بازیکنان دنیا و یکی از مهم ترین چهره‌های برند پوما محسوب می‌شود. به همین علت پوما کفش جدید نسخه محدود فیوچر 1.4 را برای این ستاره برزیلی خلق کرده که نامش برگرفته از شباهتش به فلزات کمیاب است. در رنگبندی این کتانی شاهد نقره‌ای، خاکستری پلاتینی، نارنجی درخشان، و بنفش روشن هستیم که در کنار رنگ‌های تاکیدکننده قرمز و آبی سمت راست و چپ کفش قرار داده شده‌اند.
عرضه جدید کفش فوتبال پوما برای نیمار

عرضه جدید کفش فوتبال پوما برای نیمار

عبارت فیوچر بدین معناست که سعی شده در این مدل نوآوری شود و مرزهای فناوری فراتر رود و به همین خاطر استفاده یا عدم استفاده از بند به خود شخص بستگی دارد. نسل دوم فناوری «فیوزیونفیت+» با فرم پای شما تطبیق پیدا می‌کند و بین راحتی و انعطاف توازن بی‌نظیری ایجاد خواهد کرد تا چه با بند و چه بی بند از راحتی و عملکرد کتانی اطمینان حاصل شود. این قدمی مهم در توسعه «فیوچر» است چون بازیکنانی مانند مارکو رویس ترجیح می‌دهند بند را حذف کنند.

مطلب مرتبط:
 • آدیداس رسما پیراهن سوم تیم فوتبال آرسنال را در فصل 2023 معرفی کرد
 • همچنین در بافت  FUZIONFIT+ از ترکیب ویژه پلی استر و اسپندکس استفاده شده و الیاف ویژه آن بین فشار، راحتی، و دوام توازن فوق‌العاده‌ای ایجاد کرده‌اند تا آن حس خوب کتانی به ارمغان آورده شود. فناوری فشار تطبیق‌پذیر کتانی با هر فرم پا سازگار می‌شود. به‌ علاوه لایه داخلی قسمت پشت پا که «نانو گریپ» نام دارد از سر خوردن پا جلوگیری می‌کند تا قدرت ضربات پا حفظ شود.
  عرضه جدید کفش فوتبال پوما برای نیمار

  عرضه جدید کفش فوتبال پوما برای نیمار

  فیوچر همچنین به فناوری نقطه‌های سازنده پیشرفته مجهز است که به چسبندگی توپ به کفش و نرمی در قسمت پنجه کمک می‌کند. این مسئله در کنترل و لمس توپ حین دریبل زدن، پاس دادن، و گل زدن حائز اهمیت است. توری پنجه پا لایه نازکی بین پا و توپ ایجاد کرده تا حساسیت لمس افزایش یابد. همچنین الگوهای نقطه سازنده پیشرفته نوعی چسبندگی ایجاد کرده‌اند تا به کنترل توپ کمک شود.

  در آخر در قسمت کف و لایه زیر از سیستم حرکت پویا استفاده شده تا اصطکاک به حداقل برسد. سیستم ساخت فوق العاده سبک PEBA و صفحه زیر جذاب کتانی به کاهش وزن کتانی کمک کرده و کف محکم آن حرکت سریع به همه جهت‌ها را تسهیل کرده است.

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  خرید از امارات
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید