پنل مشتریان . علاقه مندی ها

نایک پیراهن دوم تیم فوتبال اینتر میلان را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن دوم تیم اینتر میلان در فصل 2024

شرکت نایکی با نگاه به سنت‌های گذشته و همچنین اتخاذ چشم اندازی نسبت به آینده، پیراهن دوم جدید اینتر میلان را برای فصل 2024-2023 طراحی کرده است. قرار است از این پیراهن در 1 آگوست، در دیدار دوستانه‌ی پیش فصل برابر پاری سن ژرمن رونمایی شود.

باشگاه اینتر میلان به ندرت از پیراهن سفید به عنوان پیراهن دوم (پیراهن مهمان) فاصله گرفته است و این فصل هم تفاوتی ندارد. فرمول امتحان شده و مورد اعتماد این پیراهن اصلاحاتی را پشت سر گذاشته است و در کنار پیراهن اول جدید استفاده خواهد شد. در طراحی پیراهن دوم جدید از نوار قطری سیاه و آبی استفاده می‌شود، و از این لحاظ دقیقاً مشابه پیراهنی است که نراتزوری در فصل 1964-1963 پوشیده بود. آن‌ها در فصل مذکور نخستین جام اروپایی خود را برنده شدند. اما 60 سال بعد ، طراحی فعلی تکامل یافته است، و اکنون شامل الگوی دیجیتال بروزرسانی شده ایست که منعکس کننده‌ی موزائیک های یافت شده در میلان می‌باشد.

مطلب مرتبط:
 • آدیداس پیراهن دوم تیم فوتبال بنفیکا را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد
 • بهینه سازی ظاهری بر روی زمینه‌ی سفید قرار نگرفته است، بلکه روی نوار قطری ضربدری مستقر شده است. این باعث شده است که رنگ‌های سیاه و آبی در بخش میانی در یکدیگر ادغام و با یکدیگر تعویض شوند. فاصله‌ی پیکسلی یک فضای عالی است تا اسپانسر جدید یعنی لوگوی paramount + در آنجا مستقر شود. جزئیات قسمت داخل و پشت یقه شناخته شده هستند و با پیراهن میزبان تفاوت دارند. پرچم میلان و رنگ‌های مخصوص باشگاه به سبک موزائیکی در آنجا قرار گرفته‌اند.

  همانند پیراهن اول، پیراهن مهمان از فناوری پیشرفته نایکی برخوردار است و ویژگی‌های طراحی پایداری در آن لحاظ شده است. بیش از 75 % تمام پوشاک مخصوص فوتبال نایکی از پلی استر 100 % بازیافتی تولید می‌شوند. این باعث شده است که co2 منتشر شده کاهش یابد، و ضمناً به طور میانگین یک میلیارد بطری پلاستیکی به طور سالیانه از سایت‌های دفن زباله و رودخانه‌ها جمع آوری می‌شوند.
  پیراهن دوم تیم اینتر میلان در فصل 2024

  پیراهن دوم تیم اینتر میلان در فصل 2024

  پیراهن دوم تیم اینتر میلان در فصل 2024

  پیراهن دوم تیم اینتر میلان در فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  خرید از امارات
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید