Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

آدیداس پیراهن دوم تیم فوتبال منچستر یونایتد را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن دوم تیم منچستر یونایتد در فصل 2024

با الهام از تاریخ باشگاه و با نگاه به نسل جدیدی از ستارگان روی بزرگ‌ترین صحنه فوتبال آدیداس از لباس خارج از خانه فصل 24/23 منچستر یونایتد رونمایی کرد. دیزاین آن یادآور اولین لباس خارج از خانه باشگاه است که رنگ و رویی مدرن به آن داده شده.

ما پس از حضور «آندره اونانا» در «کرینگتون» و دیدن کاپشن ورزشی آدیداس جدیدی که پوشیده بود حدس می‌زدیم لباس خارج از خانه منچستر یونایتد چه شکلی باشد، اما حالا تایید شده و آدیداس از لباس‌های جدید فصل 23/24 شیاطین سرخ رونمایی کرده است. دو دهه پس از آخرین باری که باشگاه لباس‌های با راه راه‌های عمودی داشت شاهد بازگشت آن هستیم و این بار به رنگ سبز معروف اولین لباس‌های خارج از خانه باشگاه درآمده‌اند که جلوه‌ای تازه و مدرن به آن داده شده است.

مطلب مرتبط:
 • آدیداس پیراهن سوم تیم فوتبال بوکا جونیورز را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد
 • بین رنگ‌های الهام گرفته شده از سلیقه خود منچستر زمینه سبز و راه راه‌های سفیدی می‌بینیم که درون آن پر از راه راه‌های باریک قرمز آلبالویی بوده و نماد آجرهای قرمز معروف معماری شهر است. این طراحی ادای احترامی به اولین لباس خارج از خانه باشگاه محسوب می‌شود که ظاهری مدرن به خود گرفته. منچستر برای نخستین بار طی تور پیش فصل امریکا و برای بازی 25 جولای برابر رکسام ای‌اف‌سی در استادیوم اسنپدرگن شهر سن دیگو این لباس جدید را به تن خواهد کرد.

  مدیر طراحی آدیداس «اینگو ترنر» گفت: ادای احترام به ریشه این باشگاه بزرگ برایمان هیجان انگیز بود. راه راه‌های عمودی در دی ان ای منچستر یونایتد هستند و ما امیدواریم این ظاهر جدید بتواند طرفداران سرتاسر دنیا را مجذوب خود کند. ما تصمیم گرفتیم از خود شهر نیز الهام بگیریم تا هرجا بازیکنان و طرفداران آن را پوشیدند یادگاری از خانه باشد.
  پیراهن دوم تیم منچستر یونایتد در فصل 2024

  پیراهن دوم تیم منچستر یونایتد در فصل 2024

  پیراهن دوم تیم منچستر یونایتد در فصل 2024

  پیراهن دوم تیم منچستر یونایتد در فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید