Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

نایک پیراهن اول تیم فوتبال بارسلونا را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن اول تیم فوتبال بارسلونا فصل 2024

اولین باشگاه هوادارن فوتبال زنان در سال 1971 تاسیس شد و اولین بازی فوتبال خود را در ورزشگاه “کمپ نو اسپاتیفای” برگزار کرد. نایک با الهام از این رویداد از اولین پیراهن خانگی بارسلونا برای فصل 23/24 رونمایی کرد. پیراهن جدید بارسلونا برای فصل 2024-2023 که توسط نایک طراحی شده است برای اولین بار با تغییر تمرکز بر روی پیراهن مردانه و یک فکر بکر الهام بخش, فصلی تازه در دنیای فوتبال به وجود آورد.

این پیراهن، نوارهای پهنی به رنگ اصلی تیم بارسلونا دارد اما جزئیات آن قابل توجه است. شکل یک الماس بر روی لوگوی تیم بارسلونا به این پیراهن اضافه شده است. این الماس معرف اولین تیم زنان در تاریخ فوتبال است که در ورزشگاه نو استاپیفای بازی کرده و نشان دهنده ی روحیه ی پیشتاز تیم بارسا است. تیمی که با موفقیت های مداوم خود همیشه نقش اصلی و پیشگامی هم در ورزش و هم در جامعه ایفا می کند.

“اینجا هستیم تا راه را به همه نشان دهیم”! این شعاری است که همزمان با رونمایی پیراهن جدید منتشر شد. شعار و نشان روی پیراهن جدید روحیه پیشرو زنانی را نشان میدهد که در سال 1970 با هم گرد هم آمدند و در کمپ نو اسپاتیفای فوتبال بازی کردند. اینجاست که بافت پیراهن جدید نایک با تاریخ مخلوط می شود.

مطلب مرتبط:
 • نیو بالانس رسما پیراهن دوم تیم فوتبال آ اس رم را در فصل ۲۰۲۳ معرفی کرد
 • داستان الماس روی لوگوی تیم به سال 1970 بر می گردد. زمانی که “اینما کاباسران” نامه ای به رئیس وقت باشگاه بارسلونا یعنی ” آگوستی منتال ای کوستا ” فرستاد و پیشنهاد ایجاد تیم فوتبال زنان را ارائه کرد. این نامه به مسابقه ی زنان پشت درهای بسته در استادیوم کمپ نو اسپاتیفای منجر شد.

  این بازی فوتبال اولین جرقه ی ایجاد باشگاه هواداران زنان بارسلونا را به وجود آورد که یک سال بعد در 1971 آغاز به کار کرد و برای اولین لوگوی خود از نشان باشگاه به اضافه ی نشان الماس استفاده کردند. باشگاه هواداران, سالها بعد در سال 1988 اولین تیم فوتبال زنان را تاسیس کرد که با همان لوگو بازی می کردند گرچه به طور رسمی به عنوان تیم فوتبال زنان بارسلونا شناخته نمی شدند. در نهایت باشگاه بارسلونا تیم زنان خود را در سال 2002 به رسمیت شناخت.
  پیراهن اول تیم فوتبال بارسلونا فصل 2024

  پیراهن اول تیم فوتبال بارسلونا فصل 2024

  پیراهن اول تیم فوتبال بارسلونا فصل 2024

  پیراهن پیراهن اول تیم فوتبال بارسلونا فصل 2024

  پیراهن اول تیم فوتبال بارسلونا فصل 2024

  پیراهن اول تیم فوتبال بارسلونا فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید