Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

آدیداس به مناسبت 125 سالگی تأسیس فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC) ، پیراهن جدید تیم ملی ایتالیا را معرفی کرد

125 سالگی فدراسیون فوتبال ایتالیا

آدیداس به مناسبت و به افتخار 125 امین سال تأسیس فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC) ، پیراهن جدید تیم ملی ایتالیا را معرفی کرد. پیراهن یادبود اختصاصی که آدیداس طراحی کرده است در مسابقات فینال لیگ ملت‌های اروپا (2023) استفاده خواهد شد. شرکت آدیداس برای بزرگداشت 125 امین سال تأسیس فدراسیون فوتبال ایتالیا که در 26 مارس 1898 تأسیس شد، پیراهن خاصی را برای تیم ملی فوتبال ایتالیا طراحی کرده است که قرار است در مسابقات پیش رو و فینال لیگ ملت‌های اروپای همین سال پوشیده شود. این پیراهن‌ها با الهام گرفتن از نخستین پیراهن پوشیده شده توسط تیم ملی فوتبال ایتالیا در نخستین مسابقه‌ی برگزار شده در سال 1910 (ایتالیا 6- 2 فرانسه در استادیوم سیویوکای میلان) طراحی شده‌اند. این پیراهن‌های مخصوص نگاه متفاوت و متمایزی به گذشته دارند و یادآوری کننده‌ی پیراهن‌های پنبه‌ای و راحتی هستند که در گذشته پوشیده می‌شدند. البته این پیراهن‌ها با استفاده از جدیدترین فناوری آدیداس و مواد اولیه‌ی با کیفیت تولید شده‌اند.

رنگ پیراهن سفید است و جزئیات طلایی رنگ به آن اضافه شده‌اند. روی قفسه‌ی سینه لوگوی تیم ملی فوتبال ایتالیا با تاج گُل درج شده است. حاشیه‌های آن با نخ طلایی پوشش داده شده‌اند و جزئیاتی از 125 امین سالگرد تأسیس FIGC به آن اضافه شده‌اند (1898- 2023). در سمت دیگر قفسه‌ی سینه، لوگوی طلایی آدیداس حک شده است. یقه‌ی پیراهن از نوع گرد و به رنگ سفید است و سه نوار سنتی آدیداس در مسیر شانه‌ها قرار گرفته‌اند. به لطف تکنیک تولید مسطح و کیفیت ناشی از آن که طراحی کلاسیک را با نگاهی مدرن باسازی می‌کند، کیفیت ساخت آستین‌های کوتاه بهبود یافته است. یک نماد دیگر به عنوان یادبودی از سالگرد تأسیس فدراسیون فوتبال ایتالیا به سمت راست اضافه شده است که قطعاً یک ویژگی ظاهری ارزشمند تلقی می‌شود. شورت ورزشی هم سفید رنگ است و جزئیات آن طلایی هستند: سه نوار در اطراف آن به سمت پایین حرکت می‌کنند و لوگوی یادبود FIGC روی ران راست حک شده است. جوراب‌ها سیاه هستند و گلدوزی طلایی به آن‌ها اضافه شده است. عبارت ایتالیا در جلو، لوگوی آدیداس در عقب و نوارهای سه گانه زیر زانو قرار گرفته‌اند.
125 سالگی فدراسیون فوتبال ایتالیا

125 سالگی فدراسیون فوتبال ایتالیا

این پیراهن در یک نسخه‌ی محدود به فروش رفته است (تنها 2023 نمونه از این پیراهن به مناسبت سالگرد فعلی تولید شده‌اند). پیراهن داخل یک جعبه‌ی سفید قرار گرفته است و با حاشیه‌ی طلایی به دو بخش تقسیم می‌شود – آدیداس می‌خواهد از این طریق به زیبایی تمام نشدنی پیراهن تیم ملی فوتبال ایتالیا ادای احترام کند. در بخش بالایی جعبه که با استفاده از تکنیک چاپ برجسته ساخته شده است، لوگوی مخصوص 125 امین سالگرد تأسیس FIGC نشان داده شده است و چهار ستاره به نشانه‌ی چهار قهرمانی در جام جهانی روی آن قرار گرفته‌اند. تاجِ گُل طلایی حاوی جمله‌ی “125 امین سالگرد، 1898- 2023” قسمت پایینی را در بر می‌گیرد. در داخل جعبه، در دو سطح و با پوشش نازک کاغذی، عبارت 1898- 2023 به عنوان نشانه‌ای از یادبود بودن این پیراهن درج شده است. محتویات شامل پیراهن، شورت ورزشی و جوراب هستند. یک کارت پستال این مجموعه‌ی خاص را تکمیل می‌کند. تصویر تیم ملی ایتالیا در 1910، قبل از نخستین مسابقه‌اش روی این کارت پستال حک شده است.

مطلب مرتبط:
 • نایک پیراهن اول تیم فوتبال بارسلونا را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد
 • لورزنو ریچ، مدیر ارشد بازاریابی ورزشی آدیداس چنین نظری دارد”بزرگداشت این سالگرد خاص FIGC به عنوان بخشی از یک همکاری استثنائی، یک لحظه‌ی واقعاً خاص است.” برند آدیداس باور دارد که ما از طریق ورزش، قدرت تغییر زندگی‌ها را بدست می‌آوریم. ما به تعداد بالای زندگی‌هایی فکر می‌کنیم که توسط FIGC و تیم فوتبال در داخل و خارج از ایتالیا تغییر یافته‌اند و این چیزیست که باعث افتخار و بازسازی روحیه‌ی هر طرفدار فوتبالی می‌شود. مراجعه به تاریخچه‌ی غنی FIGC در حین طراحی این پیراهن، فقط باعث تقویت احترام متقابل ما برای این فدراسیون شده است. ما مطمئن هستیم که طرفداران فوتبال در کُل ایتالیا قبول دارند که این پیراهن، تصویر تمام نشدنی از یک سابقه‌ی 125 ساله‌ی فوتبال ایتالیا را انعکاس می‌دهد.

  گابریل گراوینا، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا چنین دیدگاهی دارد” به لطف همکاری با آدیداس، و از طریق این پیراهن نمادین، در حال ادای احترام به 125 امین سالگرد تأسیس فدراسیون هستیم. این پیراهن ریشه در گذشته و مدرنیته دارد. این پیراهن یادبود، تلقی ما از روند توسعه‌ی فوتبال را به خوبی به نمایش گذاشته است: ارزش‌ها و ریشه‌های عمیق پایه‌های حرکتی هستند که نگاه آینده نگرانه ای دارد و بدون ترس و تردید متحول می‌شود. علاوه بر این، تقدیر از سالگرد تأسیس فدراسیون از طریق پیراهن تیم ملی انجام می‌شود و این موضوع مهمی است. تیم ملی نقطه‌ی اوج تلاش‌های یک سیستم گسترده و منظم است که بیش از یک میلیون نفر با تهیه کارت عضویت با آن همراهی می‌کنند. من مطمئن هستم این نسخه‌ی محدود، دقیقاً مثل پیراهن‌های میزبان و مهمان که در ژانویه گذشته معرفی شدند موفقیت قابل ملاحظه‌ای را تجربه خواهد کرد.
  125 سالگی فدراسیون فوتبال ایتالیا

  125 سالگی فدراسیون فوتبال ایتالیا

  125 سالگی فدراسیون فوتبال ایتالیا

  125 سالگی فدراسیون فوتبال ایتالیا

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید