Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

نقد و بررسی کتونی نایک جردن لوکا 2 ( Nike Jordan Luka 2 )

نقد و بررسی کتونی نایک جردن لوکا 2

مشخصات فنی نایک جردن لوکا 2

کفی در Luka 2 عملاً مشابه کفی است که در Luka 1 نشان داده شده بود. ما عملاً همان الگوی کفی شعاعی و همان لاستیک نیمه شفاف را داریم. اما، در این مورد، این خبر خوبی است. کفی در Luka 1 شگفت انگیز بود.
نقد و بررسی کتونی نایک جردن لوکا 2

نقد و بررسی کتونی نایک جردن لوکا 2

لوکا 1 یک پوشش چند جهته عالی ارائه داد و زمین بازی را شدیدا تحت تأثیر قرار داد. بنابراین ما باید دقیقاً همان عملکرد را از لوکا 2 دریافت کنیم. یکی از ایرادات بزرگ این ترتیب این است که برای استفاده در فضای باز خوب نیست، بنابراین اگر می‌خواهید این قدم زدن دوام داشته باشد، باید آنها را داخل فضای سر پوشیده نگه دارید.

بالشتک

دوباره بالشتک بسیار شبیه به Luka 1 است. چیزی که ما در جردن لوکا 2 داریم، یک صفحه بلند از فوم فرمول 23 جردن است که در زیره میانی بالشتک 3.0 قرار گرفته است. ظاهراً، این نسخه جدید فرمول 23 است که ثابت کرده است یک ترتیب بسیار متراکم و واکنشی با محافظت بسیار کم در برابر فشرده سازی یا ضربه است.

اکنون، این تکرار ممکن است پرشورتر باشد، اما نه بیشتر. این تنظیمات تقریباً خنثی و کمی سفت به نظر میرسد. اگر به دنبال یک کفش محافظ واکنشی هستید که به سرعت شما را از بلوک ها خارج کند، چیز بدی نیست، اما اگر می خواهید از ضربه محافظت کنید، جای دیگری جستجو کنید.

مواد سازنده

مواد کمی ضربه خورده یا از دست رفته است. از جنبه مثبت، طراحی بسیار جردن است و ممکن است یکی از زیباترین کفش های سال باشد. همچنین از نظر عملکرد هر کاری که شما بخواهید انجام می دهد. روکش‌های جیر مصنوعی، جایی که کفش به آن نیاز دارد، محفظه‌ای را اضافه می‌کند، و بخش‌های پارچه‌ای کفش را با تنفس و سبک نگه می‌دارند.

مطلب مرتبط:
 • نقد و بررسی کتونی نایک ایر جردن 38 ( Nike Air Jordan 38 )
 • نقد و بررسی کتونی نایک جردن لوکا 2

  نقد و بررسی کتونی نایک جردن لوکا 2

  از طرف دیگر، و به خصوص با توجه به اینکه اینها 20 دلار گرانتر از جردن لوکا 1 هستند، ارتقاء مواد خوب بود. به‌روزرسانی‌های فنی بزرگی وجود نداشت، بنابراین ارتقای مواد، هزینه‌های بیشتری را برای ما به ارمغان می‌آورد. اما دوباره، آنها در زمین بازی عملکرد خوبی خواهند داشت، بنابراین… خودشه …

  استحکام

  استحکام جایی است که ما در مقایسه با Luka 1 بیشترین ارتقا را داریم. Luka 2 دارای یک صفحه فنری مشابه در جلوی پا است که در اطراف زیره میانی قرار می گیرد و استحکام پیچشی و مهار جانبی را فراهم میکند. مواد جدید در قسمت بالایی، قفل و مهار بهتری را فراهم می‌کنند، اما قفل در Luka 1 قبلاً عالی بود، بنابراین ارتقاء چندان قابل توجهی نخواهد بود، و در نهایت، بالای پاشنه به طور قابل‌توجهی تقویت شده است. اکنون مشکل این است که کفش به زمان بیشتری برای جا باز کردن و قالب پا شدن نیاز دارد، بنابراین فقط این را در نظر داشته باشید.
  نقد و بررسی کتونی نایک جردن لوکا 2

  نقد و بررسی کتونی نایک جردن لوکا 2

  تناسب

  کفش نایک جردن لوکا 2 با اندازه واقعی مطابقت دارد، بنابراین با همان اندازه ای که معمولاً از جردن استفاده می کنید، تهیه کنید. باز هم به خاطر داشته باشید که در ابتدا کمی احساس سفتی می‌کنید و مجبورید جا باز کنید.

  کلام آخر

  کتونی جردن لوکا 2 پتانسیل این را دارد که یک کفش بسکتبال عالی در زمین باشد، اما مهم نیست که چقدر خوب باشد، قطعاً کفشی برای محافظ های سبک تر و تغییردهنده تر خواهد بود. این کفشی نیست که همه از آن لذت ببرند. حال، اگر به دنبال کفشی با کفی و قفل عالی با سیستم بالشتک واکنشی و انعطاف پذیر بودید که در حین بازی شما را روی پاهایتان سبک نگه دارد، شاید Luka 2 کفش مناسب شما باشد.

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید