Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

نقد و بررسی کتونی نایک جردن تیتوم 1 ( Nike Jordan Tatum 1 )

نقد و بررسی کتونی نایک جردن تیتوم 1

کفی کفش نایک جردن تیتوم 1

جردن تیتوم 1 دارای تنظیمات کفی بسیار متفاوتی برای کفش ورزشی جردن است، اما بسیار یادآور ساختار کفی برند دیگری است. JT 1 قسمت اعظم زیره کفش را از بین می برد و از فوم میانی به عنوان سیستم کفی استفاده می کند. این بسیار شبیه به فناوری فلو آندر آرمور است.
نقد و بررسی کتونی نایک جردن تیتوم 1

نقد و بررسی کتونی نایک جردن تیتوم 1

این نوع تنظیم، وزن کفش را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و در مورد Flow به خوبی زمین را می گیرد. برای استفاده در فضای باز عالی نیست، اما در فضای سر پوشیده، یک سیستم کفی عالی است. در مورد JT 1، به نظر نمی رسد این تنظیم تقریباً به همان اندازه مؤثر باشد. قسمت های فوم کفی تقریباً لیز هستند.

ممکن است کمی طول بکشد تا جا باز کند، اما پس از یک امتحان اولیه، احساس خوبی ندارد. دو غلاف کفی لاستیکی سنتی در قسمت جلویی کفش وجود دارد که خیلی خوب می‌گیرند، و بیشتر افراد عمدتاً روی جلوی پای خود بازی می‌کنند، اما داشتن کفی بد در بیش از نیمی از زیره، نشانه خوبی نیست.

بالشتک نایک جردن تیتوم 1

نقد و بررسی کتونی نایک جردن تیتوم 1

نقد و بررسی کتونی نایک جردن تیتوم 1

جردن JT 1 مجدداً دارای یک بالشتک غیر معمول است. پاشنه کفش فقط به فوم آن ناحیه از کفش متکی است، اما قسمت جلویی کفش جایی است که برند جردن تمام فناوری های بالشتک را در آن قرار داده است. در اینجا ما یک قسمت زوم ایر با حجم بالا داریم که بیشتر قسمت جلویی کفش را می پوشاند. سوراخ‌های دو طرف آن قسمت زوم ایر وجود دارد تا به آن اجازه انبساط و انقباض بدهد و حداکثر بالشتک ممکن را به شما بدهد. این قوی‌ترین پیاده‌سازی زوم ایر نیست که ما آزمایش کرده‌ایم، اما کار را انجام می‌دهد.

مواد سازنده جردن تیتوم 1

مواد JT 1 دوباره عجیب و غریب هستند. آنها ترکیبی از سبک ترین و خلاقانه ترین منسوجات مصنوعی موجود در بازار را دارند: لینن و سنتی ترین و مستحکم ترین مواد موجود: چرم. این نسخه از لینن بسیار سبک و قابل تنفس است، اما احساس می شود که بسیار بیشتر از آنچه در جردن 37 ارائه شده بود، تقویت شده است.

مطلب مرتبط:
 • نقد و بررسی کتونی نایک متکان 9 ( Nike Metcon 9 )
 • نقد و بررسی کتونی نایک جردن تیتوم 1

  نقد و بررسی کتونی نایک جردن تیتوم 1

  چرم در قسمت هایی از کفش به کار می رود که به ساختار و محفظه کمی بیشتر نیاز دارد. این تنظیم باید در زمین به خوبی کار کند، اما لینن بسیار زبر است، بنابراین هنگام بازی با JT 1 احتمالاً به جوراب‌های ضخیم‌تری نیاز خواهید داشت.

  استحکام

  این ممکن است بدترین ویژگی کفش باشد. جلوی پا، دوباره، به خوبی مجهز به یک صفحه TPU است که استحکام را اضافه می کند و به عنوان صفحه فنری عمل می کند که باید مقداری زور به زمین وارد کند. اما نیمه پشتی کفش هیچی ندارد. در واقع، اگر روی قسمت میانی پا فشار بیاورید، خم می شود و این دقیقا همان جایی است که در کفش حلقه ای به استحکام بیشتری نیاز دارید.

  به همین دلیل است که صفحات ساق پیچشی معمولاً در این قسمت از کفش قرار می گیرند. این احتمال وجود دارد که پس از مدتی بازی با JT 1، احساس خستگی شدید در پا داشته باشید و حتی ممکن است منجر به مشکلات کف پا شود.

  تناسب

  جردنJT 1 با اندازه واقعی مطابقت دارد، بنابراین با هر اندازه ای که معمولاً از جردن استفاده می کنید، تهیه کنید. با این حال، این یک کفش بسکتبال نسبتاً باریک است، بنابراین اگر پاهایتان گشاد است یا اگر در گذشته با این نوع تناسب مشکل داشتید، این را در نظر بگیرید.

  کلام آخر

  جردنJT 1 ممکن است یک کفش بسکتبال با عملکرد خوب در زمین باشد، اما به نظر نمی رسد پس از آزمایش اولیه ما چنین شود. اگر کفی در نهایت جا باز کند و به خوبی زمین را بگیرد، اگر آن قسمت زوم با حجم بالا در نهایت در زمین جهنده و واکنش‌پذیر باشد، و اگر آن مشکلات پیچشی احتمالی سرشان را بالا نبرند، آنگاه ممکن است این یک کفش بسکتبال عالی باشد. بعید نیست، اما شما را در جریان قرار خواهیم داد. تا اینجای کار، به نظر می رسد که این یک کفش عالی برای جیسون تیتوم نیست.

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید