Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

نقد و بررسی کتونی بروکس آدرنالین جی تی اس 22 ( Brooks Adrenaline GTS 22 )

نقد و بررسی کتونی بروکس آدرنالین جی تی اس 22 ( Brooks Adrenaline GTS 22 )

بروکس آدرنالین، به عنوان رکن اصلی ایجاد پایداری، وارد بیست و دومین سال فعالیت خود شده است. بروکس با وفادار ماندن به خودش برای این کفش ورزشی چند اصلاح کوچک را ایجاد کرده است. آدرنالین همراه با همتای بیطرف خود گاست همچنان پرفروش ترین کفش ورزشی بروکس است.

سال گذشته بروکس پیشنهادهای با کمترین (راونا) و بیشترین (ترنسند) پایداری را متوقف کرد. در مقابل، یک سیستم گایدریل را به کفشهای ورزشی «لانچ» و «گلیسرین» اضافه کرد. آدرنالین در سطح میانی پایداری قرار داشته و سطح متوسطی از پایداری را ارائه میکند.

مدل 21 اولین تجربۀ من از بروکس آدرنالین بود، و بنابراین در مدل 22 دربارۀ این تجربه فکر کردم. رنگبندی آدرنالین مطابق با مد روز است، و رنگ تمام مشکی با رگه هایی از نارنجی و آبی در کل کفش مشاهده می شود. لوگوهای آبی بروکس نیز به طور ویژه جذاب هستند. 9 رنگ برای انتخاب وجود دارد، و بنابراین شما میتوانید قطعا رنگ مورد علاقۀ خود را بیابید.

وقتی برای اولین بار آنها را پوشیدم، در بخش قوس پای راستم تنگی احساس میکردم. این احساس قابل توجه بود، اما ناراحت نبودم. سایر قسمت ها از انگشت شست تا پاشنه عریض بود. یک ساختار متناسب، متعادل و شیک در بالشتک آدرنالین وجود داشت، که راحتی لحظه ای را به وجود می آورد. کاهش ارتفاع 12 میلی متری در ابتدا در اولین تلاش احساس شد، اما پاها و ساق پاهایم با آن سازگار شدند.

برای اولین بار با آنها 8 مایل راه رفتم. باید به کاهش ارتفاع و استحکام عادت میکردم. بدون توجه به این دو موضوع، از همان اولین قدم با این کفش راحت بودم. مانند تجربه ام با بروکس، دوست داشتم مسافت بیشتری را با آن طی کنم، زیرا هرچه مسافت بیشتری طی شود، راحتی من بیشتر خواهد بود.
کتونی بروکس آدرنالین جی تی اس 22

کتونی بروکس آدرنالین جی تی اس 22

فناوری زیره کتونی بروکس آدرنالین جی تی اس 22

بیایید از پایین به بالا شروع کنیم. یک قسمت لاستیکی متراکم در زیره های آدرنالین مشاهده میشود. این قسمت کشش خوبی را ایجاد کرده و همۀ اتفاقات طبیعی را کنترل می کند. روی زمین خیس هیچ لغزشی ایجاد نشد. مانند سال گذشته، شیارهای انعطاف پذیر امگا و پدهای ضربه گیر تقسیم شده در زیره مشاهده می شود. شیارهای منعطف سبب افزایش انعطاف پذیری شده و به انتقال ضربه به سمت پایین کمک می کنند. پد ضربه گیر میتواند ضربه های پا را جذب کند و حفظ آرامش در حین دویدن را موجب می شود. راحتی در سراسر زیرۀ میانی نیز وجود دارد.

BioMoGo DNA و DNA Loft از مواد زیرۀ میانی در مدل های قبلی بودند. امسال تصمیم گرفته شد که با ساخت زیرۀ میانی کامل از DNA Loft، کار ساده تر شود. این زیرۀ میانی در مقایسه با مدل 21 این یک تفاوت کوچک، اما قابل توجه است. همچنان در حین راه رفتن شرایط متعادل است، به طوری که متناسب با شرایط میشود، اما همچنان کمی مجلل به نظر میرسد. مانند سایر محصولات بروکس که آنها را نقد و بررسی کردم، عادت کردن به کفش آدرنالین به پیمودن حدود 20-30 مایل مسافت نیاز دارد. پس از این دوره، با اضافه شدن مسافت، راحتی بیشتری به وجود می آید.
کتونی بروکس آدرنالین جی تی اس 22

کتونی بروکس آدرنالین جی تی اس 22

آدرنالین جی تی اس 22 سومین نوع با سیستم بروکس گایدریل است. برای افرادی که با سیستم پشتیبانی گایدریل آشنایی ندارند، این سیستم به معنای دو تکه فوم کف وسط در دو طرف داخلی و جانبی پاشنه است که هنگام پوشیدن کفش، پای شما را نگه می دارد. این قسمت ها پویا هستند، یعنی در صورت نیاز درگیر می شوند. عادت به این احساس گهواره مانند به زمان نیاز دارد، اما وقتی به آنها عادت کردید، گام های شما باثبات می شوند.

بروکس آدرنالین 12 میلی متر کاهش ارتفاع دارد که ارتفاع پاشنۀ آن 36 میلیمتر و ارتفاع پنجۀ آن 24 میلی متر است. این افت ارتفاع در مقایسه با سایر برندها بسیار زیاد است. این کاهش ارتفاع قابل توجه شما را به سمت جلو هدایت می کند. عادت کردن به این ویژگی به زمان بیشتری نیاز دارد، زیرا بسیاری از کفش هایی که اخیرا آنها را نقد و بررسی کردم از 0 تا 8 میلیمتر کاهش ارتفاع داشتند. به دلیل شیب بیشتر، این کفش باعث میشود که سرعتتان را بالا ببرید. این میتواند به دلیل ثابت و آسایشی باشد که از آدرنالین تجربه میکنید.
کتونی بروکس آدرنالین جی تی اس 22

کتونی بروکس آدرنالین جی تی اس 22

فناوری رویه کتونی بروکس آدرنالین جی تی اس 22

رویۀ آدرنالین 22 با یک مش چاپی سه بعدی مهندسی شدۀ جدید ایجاد می شود. این یک مادۀ ساده و قدرتمند است که با طی کردن هر مایل آسایش آن بیشتر می شود. رویه شکل خود را حفظ کرده و در عین حال انعطاف پذیر است. این مش نرمتر بوده و قابلیت تنفس بیشتری نسبت به انواع قبلی دارد.

مطلب مرتبط:
 • نقد و بررسی کتونی اسیکس ژل کایانو 29 ( Asics Gel-Kayano 29 )
 • رویۀ این کفش نسبت به سایر کفش های ورزشی بروکس پهن تر است. این باعث می شود که پاها به طور طبیعی در حین دویدن کشیده شوند، و راحتی بیشتری داشته باشیم. در قسمت های مناسبی، مخصوصا در قسمت پاشنه، بالشتک متوسطی وجود دارد. بخش ضربه گیر پاشنه برای مدل 22 بروزرسانی شده است. این بروزرسانی سبب افزایش راحتی و تناسب پاشنه شد. این تناسب وقتی ایمن است که به ثبات تبدیل شود.
  کتونی بروکس آدرنالین جی تی اس 22

  کتونی بروکس آدرنالین جی تی اس 22

  سیستم بند کفش مشابه با قبل است. یکی از تفاوت ها در این است که بندهای استفاده شده در این مدل نازکتر از سال قبل هستند. این باعث میشود که برای اولین بار امنیت داشته باشید و نگران باز شدن بندهای کفش در حین دویدن نباشید.

  نتیجه گیری دربارۀ بروکس آدرنالین جی تی اس 22

  برند کفش دوی مورد علاقۀ خود را در نظر بگیرید. چه چیزی باعث می شود که همواره آن را انتخاب کنید؟ آیا این بدان جهت است که تولید کننده همیشه در حال توسعۀ فناوری های جدید است؟ یا به این دلیل که مثل یک غذای راحت برای پای شما هستند؟ همیشه میتوانید برای رفع نیازهای خود در دویدن روی آنها حساب کنید. هرچه تجربۀ دویدن من با بروکس بیشتر می شود، بیشتر احساس میکنم که این کفش ها در مثل یک غذای راحت برای پا هستند. به این دلیل آنها در طول سال ها مشتریان وفاداری را ایجاد کرده اند. دویدن راحت مهمترین موضوع دربارۀ بروکس آدرنالین 22 بود.

  کتونی رانینگ بروکس

  اکنون در مورد زیرۀ میانی صحبت میکنیم. این زیره سبب ایجاد راحتی، استواری و تناسب بالا از همان اولین قدم می شود. بروزرسانی زیره به صورت DNA Loft کامل سبب نرم تر شدن کفش در مقایسه با انواع قبلی شده است. دورۀ عادت کردن به کفش برای این کفش هم مانند سایر کفش های ورزشی مرور شده از بروکس 25 مایل است، اما خبر خوب آن است که وقتی به آنها عادت کنید، بیشترین پایداری و راحتی را تجربه خواهید کرد. همچنین، سیستم گایدریل پشتیبانی خوبی را برای شما ایجاد کرده و پایداری لازم را به وجود می آورد.
  کتونی بروکس آدرنالین جی تی اس 22

  کتونی بروکس آدرنالین جی تی اس 22

  کاهش ارتفاع پاشنه تا شست از 12 به 8 میلیمتر را در بروکس دوست دارم. یکی از مشکلات این کفش بروکس آدرنالین اختلاف 12 میلی متری است. این باعث میشد که به سمت جلو حرکت کنم، اما احساس میکردم که کاهش سرعت کمی سختتر میشود.

  اکنون قسمت رویه، که امسال برای آن از مش چاپ سه بعدی جدید استفاده شده است، ساختار خود را حفظ کرده و در عین حال انعطاف پذیر و سازگار با پاهای شماست. عرض بیشتر در کل کفش باعث میشود که پاهایم به طور طبیعی تری حرکت کنند و به سمت بیرون باز شوند. مقدار ضربه گیری متوسط در کل قسمت رویه ایده آل است. این یک حالت متداول در بروکس آدرنالین است که پشتیبانی و راحتی خوبی را ایجاد می کند.

  با وجود اشکالات کوچک (زمان عادت کردن و کاهش ارتفاع 12 میلی متری)، بروکس آدرنالین عضوی از گروه اصلی کفش های ورزشی در یک فضای پر ازدحام است. استحکام بالا و قدرت عکس العمل پایداری لازم و آسایش را در همۀ زمان ها فراهم می کنند. اضافه کردن زیرۀ میانی DNA Loft و رویۀ مش چاپ سه بعدی سبب بهبود آن شده است.

  زیرۀ میانی بادوام میتواند استواری و قدرت عکس العمل خوبی را فراهم کند. سیستم گایدریل پاهایم را در حین دویدن در بر میگرفت و ثبات خوبی را ایجاد میکرد. به طور کلی، با آدرنالین برای دویدن در مسافت 2 مایلی یا 12 مایلی امنیت خوبی خواهید داشت. سال گذشته دربارۀ آدرنالین گفتم: «آدرنالین بروکس ارزش قیمتش را دارد. این کفش برای من راحتی زیادی را در طول چندین مایل فراهم کرده است، زیرا همۀ جنبه ها در آن رعایت می شوند.» در مورد آدرنالین 22 حتی شرایط بهتر است.

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید