Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

نایک پیراهن اول و دوم تیم فوتبال وولفسبورگ را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن اول و دوم وولفسبورگ فصل 2024

وولفسبورگ از لباس‌های جدید بازی های خانه و خارج از خانه خود برای فصل 2024-2023 از برند نایک، در بازی های پایان فصل مردان و زنان رونمایی کرد.‌ با توجه به جنگ تیم مردان برای حضور در اروپا در فصل آینده در آخرین بازی خود و تلاش تیم زنان برای کسب عنوان قهرمانی، باشگاه وولفسبورگ در آخرین بازی های خود مثل یک گله شکار می‌کند. و این شکار را با کیت های جدید فصل 23/24 ، انجام می‌دهد. مانند سال گذشته، دو خط در لباس در کنار هم آورده شده و ما شاهد ترکیبی از رنگ‌های مشابه در هر دو هستیم.

در پیراهن بازی های خانه، ظاهر قدیمی سبز روشن حفظ شده است، اما در سمت چپ قسمتی سفید که در یک خط مورب کشیده شده است، با رنگ سبز در هم آمیخته شده است تا جلوه ای «پاره شده» به لباس بدهد. آن بخش سفید فقط در جلوی لباس است و پشت پیراهن به رنگ سبز روشن است. لباس خارج از خانه تیره تر و پایه خاکستری پررنگ دارد. لباس همچنین جلوه‌ای از سنگ مرمر سبز دارد که روی شانه‌ها پخش شده، یقه، علامت تجاری، لوگوی اسپانسر و نشان باشگاه همگی در قسمت سبز روشن پیراهن جای می‌گیرند.

مطلب مرتبط:
 • نایک پیراهن اول تیم فوتبال تاتنهام را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد
 • سپس هر دو طرح پیراهن با یک لوگوی ویژه روی یقه به مناسبت هشتاد و پنجمین سالگرد تاسیس شهر وولفسبورگ تکمیل می‌شوند. طرفداران وولفسبورگ اولین بار پیراهن های جدید در روز شنبه خواهند دید، زمانی که نیکو کواچ با ادعا هایش در خانه با هرتابرلین در حالی که به دنبال کسب سهمیه اروپا هستند، روبرو می شود. در روز یکشنبه نیز برای آخرین بازی لیگ زنان مقابل فرایبورگ لباس نمایش داده خواهد شد.‌‌
  پیراهن اول و دوم وولفسبورگ فصل 2024

  پیراهن اول و دوم وولفسبورگ فصل 2024

  پیراهن اول و دوم وولفسبورگ فصل 2024

  پیراهن اول و دوم وولفسبورگ فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید