Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

پوما پیراهن دوم تیم فوتبال آث میلان را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن دوم تیم آث میلان فصل 2024

شرکت پوما برای گرامیداشت جایگاه باشگاه آث میلان در تقاطع فوتبال، مد و طراحی، پیراهن دوم فصل 2024-2023 این باشگاه را معرفی کرد. این پیراهن ظاهر سفیدِ باشکوهی دارد، و چاپ تونال روی کُل آن پخش شده است.

فرمول قدیمی و امتحان پس داده‌ی پیراهن دوم سفید حفظ شده است. این پیراهن نخستین بار توسط باشگاه در سال 1910 معرفی شد. با توجه به پیروزی‌های کسب شده در 6 فینال اروپایی، اسم مستعار “خوش شانس” برایش برگزیده شده است. در این فصل پوما و آث میلان طراحی جدید و شیکی را برای پیراهن دوم مشهورشان ارائه کردند. آن‌ها از ویژگی‌های متمایز نماد باشگاه را انتخاب کردند و یک الگوی گرافیکی کامل که با الهام گیری از خانه‌های مد میلان و الگوهای سنتی مد طراحی شده است را معرفی کردند.

رنگ سفید اصلی با چاپ تونال با نواری به رنگ‌های سنتی باشگاه (قرمز و سیاه) که خارج از مرکز پیراهن قرار گرفته‌اند همراه شده است. نسخه‌ی بی رنگی از لوگوی باشگاه در بالای این نوارها قرار می‌گیرد.در تولید پیراهن از جدیدترین فناوری استفاده شده است، تا عملکرد بهینه و آسایش در زمین مسابقه را فراهم کند. این لباس بر اساس پارچه‌ی اولترا مهندسی شده است و از یک طراحی منظم و کشبافت چهار جهت سود می‌برد. چنین ساختاری باعث کاهش وزن و اصطحکاک می‌شود، و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا به راحتی و آزادانه حرکت کنند. علاوه بر این، فناوری درای سل بکاررفته در پارچه، از عرق کردن بدن جلوگیری می‌کند.

مطلب مرتبط:
 • آدیداس پیراهن تمرین قبل مسابقه تیم فوتبال بایرن مونیخ را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد
 • باشگاه آث میلان پیراهن دوم جدیدش را در استادیوم روز باول ، در تاریخ 23 جولای در شهر پاسادنا معرفی خواهد کرد. در اینجا با رئال مادرید، به عنوان بخشی از جام قهرمانی فوتبال 2023 مسابقه می‌دهد. مارکو مولر، مدیر ارشد خط تولید محصولات ورزش‌های تیمی شرکت پوما چنین نظری دارد “پوما و آث میلان ریشه‌های عمیقی در میراث فوتبال دارند. شهر میلان بر اساس فوتبال و مد تعریف شده است، و پیراهن دوم جدید منعکس کننده‌ی این حقیقت است. طراحی مدرن، رنگ‌های پیراهن کلاسیک و سنتی را با سبک مُد امروزی ترکیب می‌کند. معتقدیم پیراهن طراحی شده کاملاً با تقاطع فوتبال، مُد و طراحی سازگاری دارد. نمی‌توانیم منتظر دیدن این پیراهن در زمین مسابقه‌ی در فصل جدید باشیم.”

  کریستین پولسیچ چنین دیدگاهی دارد “از پیوستن به باشگاه تاریخی و نمادینی همچون آث میلان به شدت هیجان زده هستم، خیلی خوشحالم که برای اردوی پیش فصل به آمریکا می‌رویم، و در آنجا می‌توانم این پیراهن جدید شگفت انگیز را بر تن کنم. طرفداران عاشق این پیراهن می‌شود، که هم در زمین مسابقه و هم روی سکوها عالی به نظر می‌رسد. آث میلان باشگاهی با موفقیت‌های باورنکردنی است ، و پیراهن سفید اختصاصی روسونری ، به نمادی از این موفقیت‌ها در طول سال‌ها تبدیل شده است. به عنوان بازیکنان، احساس می‌کنیم به خاطر داشتن این میراث غنی باشگاه، اعتماد به نفسمان افزایش یافته است.”

  کاسپر استیلسوگ، مدیر ارشد درآمد آث میلان چنین نظری را اضافه می‌کند” پیراهن دوم جدید آث میلان، توسط شریکمان شرکت پوما طراحی شده است، و خلاصه‌ای از میراث غنی باشگاه را در خود ذخیره کرده است. این میراث به شکل هوشمندانه‌ای با مُد و طراحی، نمادهای شهرمان ترکیب شده است. تفسیر مدرنی که از این پیراهن سفید کلاسیک وجود دارد، نمادی از تعهدمان برای گرامیداشت سنت‌ها و حرکت به سمت نوآوری است.این پیراهن روح آث میلان را شامل می‌شود، و پایبندی ما به عملکرد عالی در زمین مسابقه و خارج از آن را به نمایش می‌گذارد. این پیراهن نشانه‌ای از میراث نمادین باشگاه، و تعهد مستمرمان به عبور از مرزها، و ایجاد اثری مثبت در تمامی مکان هاییست که در آن‌ها حضور داریم.”
  پیراهن دوم تیم آث میلان فصل 2024

  پیراهن دوم تیم آث میلان فصل 2024

  پیراهن دوم تیم آث میلان فصل 2024

  پیراهن دوم تیم آث میلان فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید