پنل مشتریان . علاقه مندی ها

نایک رسما پیراهن سوم تیم فوتبال پاری سن ژرمن را در فصل 2023 معرفی کرد

پیراهن سوم تیم فوتبال پاری سن ژرمن 2023

نایک و پاری سن ژرمن از پیراهن سوم جدید باشگاه برای فصل 2023-2022 رونمایی کردند که فردا در مسابقه برابر «برست» بر تن بازیکنان خواهد بود و در آن از معکوس رنگ‌های کیت بازی‌های خانگی تیم استفاده شده تا متفاوت به نظر برسد.

این کیت سوم پاری سن ژرمن که نسبت به پیراهن بازی‌های خانگی رونمایی شده در ژوئن متمایز است از یکی از طرح‌های لباس نمادین باشگاه تاثیر گرفته و در عین‌حال تنها جابه‌جا شدن رنگ‌های معروف نواره پیراهن باعث شده تا شبیه به لباس خانه تیم به‌ نظر برسد. برای نخستین بار و برخلاف قرمز همیشگی با حاشیه آبی کیت‌های قدیمی خطی عمودی آبی رنگ از وسط پیراهن سفید خارج از خانه عبور کرده که حاشیه قرمز رنگ دارد.

مطلب مرتبط:
 • «نایک ایر جردن 37» با رنگبندی جذاب «رپتر» عرضه خواهد شد
 • پیراهن سوم تیم فوتبال پاری سن ژرمن 2023

  پیراهن سوم تیم فوتبال پاری سن ژرمن 2023

  در پیراهن سوم پاری سن ژرمن همانند دیگر لباس‌های جدید مطرح سال 2023 نایک از پارچه جدید «ویپرنیت» نایک استفاده شده که الگوی بافتی جدید است. نایک برای جام جهانی 2022 و مسابقه پیش رو در قطر نیز از همین پارچه استفاده خواهد کرد و قصد دارد آن را قبل دسامبر به نمایش بگذارد. این پارچه مدرن و برازنده طوری طراحی شده تا پویایی بیشتر را ممکن سازد و انعطاف آن شبیه به زیرپوش‌های جذب است. همچنین لباس‌های بر تن بازیکنان و هواداران پاری سن ژرمن همانند چند فصل قبلی از پلی استر 100درصد بدست آمده از بازیافت بطری‌های پلاستیکی تهیه می‌شوند.
  پیراهن سوم تیم فوتبال پاری سن ژرمن 2023

  پیراهن سوم تیم فوتبال پاری سن ژرمن 2023

  این لباس جدید توسط تیم فوتبال مردان پوشیده خواهد شد. کیت بازی‌های خانگی و خارج از خانه در جولای رونمایی شدند و این لباس کیت فصل جاری باشگاه را کامل خواهد کرد. طبق عادت همیشگی پاری سن ژرمن همزمان با رونمایی از کیت سوم تعدادی لباس‌های ورزشی و عادی وارد بازار خواهند شد. 50 آیتم شامل تعدادی هودی با شعار «ما پاریس هستیم»، تعدادی تی شرت، پولیور، و ژاکت خلبانی با رنگ‌های اشباع شده خنثی ازجمله این لباس‌های ورزشی و عادی هستند.

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  خرید از امارات
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید