Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

نیو بالانس پیراهن سوم تیم فوتبال پورتو را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن سوم تیم پورتو فصل 2024

برند نیو بالانس با تکمیل ست فصل آینده، از سومین پیراهن باشگاه اف سی پورتو برای فصل 2024-2023 رونمایی کرده است که با رنگبندی آبی کبود یکدست و طلایی براق عرضه می شود و بر اهیمت تاج نمادین باشگاه تاکید می‌کند.

ست پیراهن‌های پورتو که به فاصله یک هفته از یکدیگر عرضه شدند، حالا با معرفی سومین کیت جدید باشگاه برای فصل 2024-2023 تکمیل شده است که پیش از آن پیراهن‌های مخصوص بازی‌های خانگی و خارج از خانه معرفی شده بودند. پیراهن سوم ترکیب رنگی نسبتا نادری دارد و با رنگ آبی کبود یکدست و طلایی براق، بر طراحی متکی است که تضمین کند تمام توجهات به نماد تاج بسیار مهم باشگاه جلب خواهد شد.

مطلب مرتبط:
 • پوما پیراهن سوم تیم فوتبال منچستر سیتی را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد
 • دایره‌های متحدالمرکز از هم دورشونده، از نشان نمادین اژدها نشات گرفته‌اند که حسی پویا با عمق و جزئیات بیشتر ایجاد می‌کند و اهمیت تاج باشگاه را به خوبی به نمایش می‌گذارد. این کیت خیره‌کننده به ارتباط باشگاه با شهر اشاره دارد که در آن، زمینه‌های رنگ آبی کبود نماد کاملی از ارتباط بین پورتو و رودخانه‌ای هستند که بر زندگی‌های بسیاری در این شهر تاثیر می‌گذارد. رنگ طلایی براق، عظمت و روحیه پیروزی تیم قدرتمند شمال پرتغال را منعکس می‌کند. نیو بالانس در تمام پیراهن‌های ورزشی فصل 2024-2023، جدیدترین تکنولوژی طراحی را به کار برده است تا کارایی عالی آنها را تضمین نماید. مواد نوآورانه این برند با استفاده از تکنولوژی NB Dry تولید شده‌اند که رطوبت را کاملا جذب می‌کنند و به این ترتیب، این پیراهن به بازیکنان کمک خواهد کرد از ابتدای بازی تا سوت پایان، بدنی خنک و خشک داشته باشند.
  پیراهن سوم تیم پورتو فصل 2024

  پیراهن سوم تیم پورتو فصل 2024

  پیراهن سوم تیم پورتو فصل 2024

  پیراهن سوم تیم پورتو فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید