Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

کاستور اسپورتس پیراهن سوم تیم فوتبال نیوکاسل را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن اول تیم نیوکاسل فصل 2024

به مناسبت سه سال همکاری بین این برند و باشگاه، کاستور اسپورتس پیراهن بازی خانگی نیوکاسل یونایتد فصل 2024-2023 را رونمایی کرده است. بعد از یک کمپین موفقیت آمیز که باعث شد سرخابی ها در جمع چهار تیم برتر قرار بگیرند، این پیراهن جدید اولین لباسی است که در طول 20 سال گذشته لوگوی لیگ قهرمانان اروپا را نشان خواهد داد.

با بازگشت به دوران موفقیت، و مسلما خیلی زودتر از برنامه، نیوکاسل یونایتد با رونمایی از پیراهن بازی خانگی جدید خود از کاستور، توجه خود را به فصل 23/24 و بازگشت فوتبال لیگ قهرمانان به سنت جیمز پارک معطوف خواهد کرد. این طراحی دارای یقه ای با الهام از سبک قدیمی دهۀ 1980 به صورت سنتی است، که نواره های سیاه و سفید نمادین این باشگاه را دارد، اما سلا، به عنوان حامی جدید این مجموعه، به آنها ملحق شده است.

این پیراهن دارای یک سجاف کناری تقسیم شده با سوراخ های برش لیزری در زیر بغل برای ورود هوا، یک سجاف افتاده و شکل دار برای تزیین قسمت بالایی، و یک آرم باشگاهی متمایز نیوکاسل به صورت بافته شده در سمت چپ سینه است.

مطلب مرتبط:
 • آدیداس پیراهن دوم تیم فوتبال منچستر یونایتد را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد
 • تام بیهون که یکی از موسسان کاستور است، در زمان رونمایی از پیراهن جدید گفت: «مفتخریم که جدیدترین لباس نیوکاسل را برای فصل 23/24 آینده معرفی کنیم. این فصل سومین فصل همکاری ما با این باشگاه فوق العاده است. از دیدن موفقیت الهام بخش آنها در لیگ برتر در این فصل بی اندازه خوشحالیم.» «این نوار احترام ما به میراث غنی باشگاه فوتبال نیوکاسل را نشان می دهد، که دارای سبکی شیک، مدرن، و دارای ویژگی های کلیدی قابل توجه برای ورزشکاران در سطح برگزیده است». «مشتاقانه منتظر حضور تیم در فصل آینده در برابر اروپا هستیم، و امیدواریم که بتوانند موفقیت های چشمگیر خود را تکرار کنند، که از زمان پیوستن ادی هاو به این باشگاه به آنها دست یافته اند».

  پیتر سیلور استون، مدیر ارشد بازرگانی نیوکاسل، به این موضوع اشاره داشت که: «ما برای معرفی پیراهن خانگی خود هیجان زده هستیم، و میدانیم که این پیراهن الهام بخش بازیکنان زن و مرد و زمین بازی و طرفداران ما در خارج زمین خواهد بود.» «کاستور کار فوق العاده ای برای طراحی یک کیت شیک و مدرن انجام داده است که می توان آن را به عوان یک میراث باشگاهی غنی در نظر گرفت.» «فکر میکنم طرفدارانمان نیز از طراحی فوق العادۀ کاستور با کمک حامی مالی جدیدمان، سلا، خوشنود خواهند بود.» «تیم ها و طرفداران مان با افتخار این لباس را خواهند پوشید، زیرا در فصل آینده در سنت جیمز پارک حضور خواهیم داشت. با هیجان یک رقابت دیگر در لیگ برتر و بازگشت به لیگ قهرمانان اروپا بازیها را آغاز میکنیم.»
  پیراهن اول تیم نیوکاسل فصل 2024

  پیراهن اول تیم نیوکاسل فصل 2024

  پیراهن اول تیم نیوکاسل فصل 2024

  پیراهن اول تیم نیوکاسل فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید