Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

کاپا پیراهن اول تیم فوتبال موناکو را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن اول تیم موناکو در فصل 2024

بار دیگر، کاپا توانایی متعادل کردن سنت با رویکردی جدید را برای پیراهن خانگی موناکو در فصل 23/24 به طور کامل نشان داده است، که نشان دهنده تقسیم نمادین 55 درجه ای مورب قرمز و سفید در سمت جلو است و همچنین در پشت لباس که در آن باز می گردد.

تقسیم مورب پیراهن خانگی موناکو یکی از قابل تشخیص ترین چیز ها در فوتبال جهان است. برای پیراهن خانگی باشگاه در فصل 23/24 ، کاپا یک بار دیگر آن تقسیم مورب قرمز و سفید 55 درجه را نه فقط در قسمت جلو، به دور کل پیراهن پیچیده است. علاوه بر این حرکت با استقبال خوب، این برند همچنین یک گرافیک چهار ضلعی تکرار شونده را از طریق قسمت قرمز لباس معرفی کرده است که به طراحی عمق بیشتری می بخشد.

مطلب مرتبط:
 • پوما پیراهن اول تیم فوتبال منچستر سیتی را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد
 • همچنین با وجود لوگوی – متاسفانه موقت – “Visit Monaco”،  توسط سازمان گردشگری و مجمع شاهزاده به این طراحی کمک شده است. این طراحی خاطراتی از اجرای طرحی که در چند سال گذشته به ارتقای پیراهن های ونزیا کمک کرده است را زنده می کند. همانطور که اشاره کردیم، این فقط همکاری موقتی است، در حالی که باشگاه به دنبال یک شریک اصلی جدید است.

  این پیراهن دارای یک یقه گرد دو رنگ است که در پشت آن شعار باشگاه،  یعنی «Daghe Munegu یا برو موناکو» درج شده است، در حالی که «Rouge et Blanc یا قرمز وسفید » با حروف طلایی در داخل ظاهر می شود. نشان سنتی آاس موناکو به رنگ قرمز، سفید و طلایی چاپ شده با سیلیکون در سمت چپ پیراهن قرار دارد، در حالی که کاپا اومینی به صورت انتقالی در سمت دیگر سینه و همچنین روی آستین ها چسبانده شده است که تضاد خوبی ایجاد می کند و شخصیت منحصر به فرد طراحی این لباس را تقویت می کند.
  پیراهن اول تیم موناکو در فصل 2024

  پیراهن اول تیم موناکو در فصل 2024

  پیراهن اول تیم موناکو در فصل 2024

  پیراهن اول تیم موناکو در فصل 2024

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید