Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

آدیداس پیراهن سوم تیم فوتبال بوکا جونیورز را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد

پیراهن سوم بوکا جونیورز فصل 2024

باشگاه بوکا جونیورز در بازه زمانی کوتاهی پس از معرفی پیراهن سوم جدیدشان برای فصل 2024-2023 توسط آدیداس، در پیروزی 1-0 در برابر آرژانتینیوس جونیورز در لیگ آرژانتین برای اولین بار از این پیراهن استفاده کرد. این پیراهن با الهام گرفتن از پُل نیکولاس آولاندا، یکی از نمادهای مهم محله‌ی لا بوکا طراحی شده است.

آدیداس می‌خواست ظاهر جدید نشاط انگیز و زیبایی را به پیراهن‌های بوکا جونیورز اضافه کند، و از پیراهن سوم جدید بوکا جونیورز برای فصل 2024 رونمایی کرد. طراحی خاص این پیراهن با الهام گرفتن از پُل مخصوص کشتی رانی نیکولاس آولاندا حاصل شده است. این پُل قدیمی روی رودخانه‌ی ریاچوئلو ساخته شده و به محله‌ی آولاندا متصل می‌شود. این پل یکی از هشت پُل قدیمی جهان است که هنوز پابرجاست و به عنوان یک اثر ملی تاریخی ثبت شده است. طراحی گرافیکی جلوی پیراهن بوکا جونیورز کاملاً شبیه ساختار این پُل طراحی شده است.

مطلب مرتبط:
 • پوما پیراهن اول تیم فوتبال منچستر سیتی را در فصل ۲۰۲۴ معرفی کرد
 • ترکیبی از رنگ‌های آبی مختلف در این پیراهن مشاهده می‌شود. قسمت پایین پیراهن آبی آسمانی است و یقه، آستین و سه خط موازی روی شانه‌ها آبی تیره هستند. این زمینه‌ی آبی با رنگ زرد ترکیب می‌شود تا ساختار لباس سنتی بوکا جونیورز حفظ شود. بالا و پایین جلوی پیراهن از طراحی زیگزاگی برخوردار هستند، و فضایی برای قرار دادن مشخصات اسپانسر خالی مانده است. البته بوکا جونیوزر در مسابقه با آرژانتینیوس جونیورز از پیراهن‌های بدون اسپانسر استفاده کرده بود. تصویر کوچکی از پُل در داخل یقه چاپ شده است.
  پیراهن سوم بوکا جونیورز فصل 2024

  پیراهن سوم بوکا جونیورز فصل 2024

  پیراهن سوم بوکا جونیورز فصل 2024

  پیراهن سوم بوکا جونیورز فصل 2024

   

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید