Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

نقد و بررسی کتونی نایک وایلد هورس 8 ( Nike Wildhorse 8 )

نقد و بررسی کتونی نایک وایلد هورس 8

ما به ورزرشکارانی که به دنبال کفش های تخت زیره (کف صاف) راحت هستند مدل وایلد هورس 8 را پیشنهاد می کنیم. این مدل بدون نیاز به سازگاری با استاندارد های 0 میلیمتری، در بین محصولات مشابه با ارتفاع ۹ میلی‌متر، در طول روز احساس راحتی را برای شما به ارمغان می آورد. قسمت های میانی و پنجه ی پا دارای فضای بیشتری هستند و سطحی از راحتی را ارائه می دهند که قبلاً در محصولات نایک بی سابقه بوده است. این کفش برای فعالیت های مختلف کاربرد دارد، اما عریض تر بودن قسمت پنجه ممکن است در مناطق فنی و به ویژه در سرعت، عملکرد را تضعیف کند. از طریق فراهم آوردن یک استایل مناسب پیاده روی ما این مدل را به عنوان یک رقیب مستقیم برای سایر مدل‌های تخت زیره (کف صاف) می‌بینیم که استفاده از آن در تمام طول مسیر عالی است.
نقد و بررسی کتونی نایک وایلد هورس 8

نقد و بررسی کتونی نایک وایلد هورس 8

محافظت از پا

در قسمت خارجی کفش، سطح قابل توجهی از استحکام در کل کفش وجود دارد. این استحکام تا حدی مدیون صفحه سنگی است که در آن تعبیه شده است. زیره (کف) بیرونی کائوچوئی و بسیار سفت است و استحکام اولیه را افزایش می دهد. خوشبختانه، زیره میانی انعکاسی، نرم و دارای بالشتک خوبی است. این ترکیب باعث افزایش راحتی در فرود و در عین حال ترکیب خوبی از بازگشت انرژی و محافظت از کف پا را فراهم می کند. از میان مدل‌هایی که آزمایش کردیم، یافتیم که داشتن ارتفاع زیره بسیار مهم است و این اهمیت، در جهت فراهم کردن یک بستر گسترده برای محدود کردن نیروی مچ پا می باشد. این ارتفاع زیره، فاصله زیادی بین شما و سطح زمین ایجاد می کند که در طول مسیر منجر به کاهش خستگی پا هنگام استفاده از کفش طی روزهای متوالی می شود.
نقد و بررسی کتونی نایک وایلد هورس 8

نقد و بررسی کتونی نایک وایلد هورس 8

انعطاف

زیره کائوچوئی سفت و قابل توجه باعث می شود که مدل وایلد هورس 8 در شرایط مختلف عالی باشد. با زیره تخت تر، قسمت بیشتری از پای شما با زمین در تماس است که با ایجاد فشار ثابت باعث انعطاف متعادل تری می شود. ما خیلی طرفدار طراحی آج V شکل نیستیم که برای کشش متحرک، از دویدن مناسب تر هستند. این مدل تماس بیشتری با سطح زمین دارد و در مسیرهای یکنواخت مانند مسیرهای تمام خاکی، تمام جاده ای یا تمام سنگی خوب است. اما در سطوح ترکیبی، ما تیغه های تیز کوچکتر را به سطوح بزرگتر ترجیح می دهیم. در نظر داشته باشید، در زمان هایی که از نیروی کمتری برای فشار دادن استفاده می‌کنید، مشکلی نیست، و این کفش همچنان برای روزهای طولانی و برای سبک‌های مختلف (پیاده‌روی، پیاده روی سریع و دویدن) عالی است.

حساسیت

با توجه به ارتفاع و سفتی زیره، جای تعجب نیست که مدل وایلد هورس 8 کمترین احساس لمس زمین را دارد. با اندازه پاشنه 36 میلی متری، این مدل دارای بلندترین زیره (کف) در خط تولید ما است. همانطور که گفتیم، ساخت یک بستر عریض تر موجب رسیدن به تطابق و سازگای به حد کفایت می شود، اما این امر بیشتر روی کاغذ قابل توجه است تا در عمل. ما توصیه می‌کنیم که ارتفاع کفش را کمی نادیده بگیرید، زیرا متوجه شدیم که این مدل همچنان در مناطق فنی خوب عمل می‌کند. توجه داشته باشید که وجود بیش از حد سنگ‌ها و یا شیب در  مسیر می‌توانند مقدار قابل توجهی نیرو، روی مچ پا ایجاد کند. ترکیب زیره کائوچوئی سخت و صفحه سنگی سفت، به مدل وایلد هورس اجازه نمی دهد که به اندازه ی مدل های سبک تر چابک باشد. ما این مدل را بیشتر برای استفاده در مسیر توصیه می کنیم تا برای فعالیت های خارجی.

مطلب مرتبط:
 • نقد و بررسی کتونی هوکا مچ 5 ( Hoka Mach 5 )
 • نقد و بررسی کتونی نایک وایلد هورس 8

  نقد و بررسی کتونی نایک وایلد هورس 8

  پایداری

  بستر گسترده‌ تر وایلد هورس 8 امکان پایداری بیشتر در اکثر مناطق معتدل را فراهم می‌کند. همانطور که در بالا اشاره شد، در مناطق تند و فنی که شیب دارند، با توجه به ارتفاع کفش، احساس امنیت کمتری ایجاد خواهد کرد. افزایش سفتی زیره به پایداری کمک می‌کند. ما متوجه شدیم که وقتی اجازه صاف شدن طبیعی به پا داده می‌شود، میزان قابل توجهی استحکام و حمایت از طریق مچ پا و زانوهای ما ایجاد می‌شود. برای پریدن روی تخته سنگ یا تپه‌های کناری چمن، توصیه ی ما کفش های دارای پاشنه کوتاه تراست، مخصوصاً برای گردش‌های طولانی یا مسیرهایی که انتخاب همیشگی شماست. مانند هر وسیله دیگری، کاربرد و هدف شما تعیین می کند که چه چیزی برای شما بهترین است.
  نقد و بررسی کتونی نایک وایلد هورس 8

  نقد و بررسی کتونی نایک وایلد هورس 8

  راحتی

  پس از آزمایشات گسترده، قسمت مورد علاقه ما راحتی هر دو قسمت بالا و پایین نایک وایلد هورس 8 است. بستر عریض و رویه جادارتر آن، این مدل را به یک مدل عالی از هر لحاظ تبدیل کرده است که در طیف گسترده ای از زمینه ها عالی است. رویه ی کفش، هم قابل تنفس و هم محافظ است و بدون احساس گرفتگی یا انقباض، تناسب خوبی را بوجود آورده است. با توجه به این موضوع، قسمت رویه قابلیت تنفس بیشتری دارد و هر چه بیشتر روی پای شما باشد جذاب تر می شود. این اولین انتخاب ما برای مسابقه یا زمین‌های فنی پیشرفته نخواهد بود، اما برای پیاده‌روی مسیرهای طولانی به راحتی می‌توانیم آن را انتخاب کنیم.

  آیا باید نایک وایلد هورس 8 را بخرید؟

  اگر به مدل آلترا علاقه مند بوده اید و در مورد مدل های زیره تخت تردید کرده اید یا زیره تخت را ترجیح نمی دهید، ما این مدل را پیشنهاد می کنیم. ورزشکارانی که به دنبال کفشی مناسب برای پیاده‌روی و دویدن هستند، از این کفش لذت خواهند برد. اگر شما  به دنبال کفشی برای پیاده روی در مسیر های طولانی و حتی در مسیرهای فنی هستید، حتما باید یک جفت کفش وایلد هورس را در خانه خود داشته باشید.

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید