Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

نقد و بررسی کتونی هوکا کلیفتون 8 ( Hoka One One Clifton 8 )

نقد و بررسی کتونی هوکا کلیفتون 8 ( Hoka One One Clifton 8 )

افزایش میزانِ ضربه گیری با ارتقای لِژ و حفظ تعادل طبیعیِ پا :

Hoka One One Clifton 8 کفشی با کفی پهن و بهینه میزان لِژ است. استفاده از این کفش برای دویدن های طولانیِ ما لذت بخش است؛ چرا که پس از طیِ کیلو مترها، همچنان احساس تازگی و سرحالی می کنیم. ما متوجه شدیم که ممکن است لژ کفش در دویدن های کوتاه تر و مسافت کمتر،نتیجه عکس و بازدهِ کمتری داشته باشد.
کتونی هوکا کلیفتون 8

کتونی هوکا کلیفتون 8

لژ، نرم و راحت بود و مشکلی ایجاد نمیکرد؛ علاوه براین ، دوام و تنفسپذیری خوبی داشت. قوس کفش، از ثبات خوبی برخوردار بود که باعث انقباض پا و افتِ کیفیت کفش نمیشد. وزن کم و سبکی، یک امتیاز دیگرِ این کفش است. زیره آن از جنس لاستیک بوده که دوام خوبی دارد و به نظر ما، عمر نسبتا خوبی خواهد داشت. اگر به دنبالِ کفش لژدار میگردید، این مدل با شیب کمتر از 5 میلیمترش بهترین گزینه است.شیب ِ آن تمام عضلاتِ زیرینِ پای شما را درحین راه رفتن درگیر کرده و همزمان، لژ آن خستگی و کششِ طولانی مدت عضلات شما را کاهش می دهد.

با برند هوکا بهترین هستی

لِژ متناسب :

یکی از نوآوری های مورد علاقه ما در طراحی Clifton 8 ،استفاده از بیشترین میزانِ لژ است. خوشحالیم که توانسته ایم کفشی سبک با این لژ بسازیم. فاصله طراحی شده برای پاشنه- تا – انگشت کفش، به نحوی ست که اگر شما جزو دسته ی heel striker باشید، قطعا از این موضوع خوشحال میشوید. پاشنه ی این کفش و حالت لژ آن احساس ناخوشایندی به شما نخواهد داد؛ در عین حال طوری طراحی شده که اگر دنبالِ کفشی با لژ راحت هستید، ما این مدل را به طور ویژه به شما پیشنهاد میکنیم.
کتونی هوکا کلیفتون 8

کتونی هوکا کلیفتون 8

بازده و کارایی :

بازده و کاراییِ این مدل به دلیل افزایشِ استفاده از لژ مرغوب به اندازه ی سایر مدل ها سریع نیست. ارتفاعِ 5 میلیمتری در این مدل عضلاتِ زیرینِ پا را درگیر می کند که مطلوب ماست. ممکن است اوایل استفاده از این کفش، در زمانِ دویدن احساس پرش به شما دست بدهد ولی درنهایت، لژ به کار رفته در این مدل، خستگی پای شما را کمتر خواهدکرد. اگر لژ یکسان و کارایی مدنظر شماست، پیشنهاد ما مدل های دیگر خواهد بود اما اگر راحتی را ترجیح میدهید، این مدل را انتخاب کنید.

مطلب مرتبط:
 • نقد و بررسی کتونی نایک اینوینسیبل ران 3 ( Nike Invincible Run 3 )
 • رویه کفش و راحتیِ آن :

  رویه ی از جنس مخمل احساس راحتی و آسایش را به ورزشکاران می دهد.این مدل تنفس پذیری عالی دارد و به خاطر همین ویژگی، سریع خشک می شود. پارچه به کار رفته دراین کفش، ترکیب خوبی از نازکی و تنفس پذیری در کنار هم است اما وزن کفش را مقداری افزایش می دهد. از لحاظ دوام، این مدل در بین سری مدل های هموزن، بهتر است.
  کتونی هوکا کلیفتون 8

  کتونی هوکا کلیفتون 8

  قسمتِ جلوی کفش را طوری طراحی کرده ایم تا بدون نگرانی از سوزش و تاول، احساس راحتی کنید. زبانه ی پَددار این کفش قسمت وسطی پای شما را به طور کامل در جای نگه میدارد و قسمت پاشنه کفش نیز طوری طراحی شده که نگرانِ التهاب آشیل پایتان نباشید. ممکن است در ابتدا قوس کفش توی ذوقتان بزند اما در دویدن های طولانی مدت به شما کمک خواهدکرد.

  ثبات قسمت های کناری کفش و حمایت از پا :

  کتونی هوکا کلیفتون 8

  کتونی هوکا کلیفتون 8

  این مدل، حتی در قسمتِ stack height به طرز خارق العاده ای پایدار و باثبات است. قوس این کفش، پاشنه و قسمت وسطی پای شما را به طور کامل دربر می گیرد و پهنای قالب کلی کفش از لغزش های ناگهانی که ممکن است بخاطر لژ آن پیش بیاید، جلوگیری میکند.

  به نظرما، ثبات کلی این کفش بسیار خوب است اما اگر دنبالِ کفشی با بیشترین میزان ثبات هستید، گزینه ی مناسبی برای راه های سنگی و آسفالت یا جاده است. ما اطمینان داریم که با این کفش، از قدم های مطمئن خود لذت خواهید برد.

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید