پنل مشتریان . علاقه مندی ها

جمبومگ

لیگ برتر انگلیس لیگ برتر انگلیس (Premier League) نام بالاترین سطح لیگ فوتبال در کشور انگلستان است که شامل 20 تیم میباشد. این لیگ در اصل در سال 1888 تاسیس شد اما در سال 1992 به شکل امروزی آن تغییر کرد. از آن زمان تا کنون 47 تیم انگلیسی و 2 تیم ولزی در لیگ برتر انگلیس به رقابت پرداختند که تیم منچستریونایتد با 13 قهرمانی ازین نظر رکورد دار است آلن شیرر با 260 گل زده برترین گلزن تاریخ لیگ و گرت بری با 653 بازی پر سابقه ترین بازیکن لیگ انگلیس لقب گرفتند. لیگ برتر انگلیس پر بیننده ترین لیگ فوتبال در جهان محسوب میشود.

درست در هنگام شروع لیگ قهرمانی 22/23 این هفته، لیورپول از پیراهن سوم خود از برند نایکی رونمایی نمود. این پیراهن ترکیبی از یک رنگ بندی جسورانه شامل اتمی تیره و سبزآبی سیر با سر آستین های قرمز روشن، تاج باشگاه و لوگوهای شریک خود را به نمایش می گذارد. پیراهن سوم تیم لیورپول 2023 نایکی در کنار آماده کردن پیراهن های اول و دوم به منظور تکمیل رختکن باشگاه برای فصل 22/23 از پیراهن سوم و جدید لیورپول رونمایی کرد. طراحی این پیراهن از پرچم ها و بنرهای معروفی که به مدت دهه ها با طرفداران در سراسر اروپا سفر کرده بودند، الهام گرفته است. این لباس ورزشی به صورت زیست پایدار تولید شده است، و پیراهن های داخل زمین و نمونه از پارچه پلی استر 100 درصد بازیافت شده از بطری های پلاستیکی ساخته شده اند. پیراهن سوم تیم لیورپول 2023 برای این فصل نام جدید LFC و شیوه نگارش جدیدی از عددها که الهام گرفته از این شهر و برداشتی معاصر از تابلوهای تاریخی خیابان های لیورپول است، بر روی پشت این پیراهن قرار گرفته اند. این محصول با جوهرهای بر پایه آب به عنوان گزینه ای پایدارتر چاپ شده است و از این پیراهن در مسابقات جام جهانی و دوستانه استفاده خواهد شد. حروف نوشته شده بر روی پیراهن سوم به رنگ سفید و همراه با خطوط قرمز روشن هستند. کیت باشگاهی 2023 مشابه تمام پیراهن های اصلی نایکی که برای فصل 22/23 عرضه می شوند، این پیراهن لیورپول با فناوری اصیل و جدید Vaporknit نایکی [نخ کاملا خشک شده و بسیار انعطاف پذیر که به منظور مبارزه با احساس چسبندگی و وزن ناشی از رطوبت اضافی طراحی شده است] که دارای الگوی بافت جدیدی می باشد، عرضه خواهد شد. نایکی از این الگوی جام جهانی 2022 برای مسابقات پیشرو در قطر استفاده خواهد نمود، و قبل از اتمام ماه دسامبر از آن رونمایی خواهد کرد. این الگوی مدرن و مناسب به گونه ای طراحی شده است که به موجب برش های پارچه موجود در زیرپوش لباس ورزشی، امکان حرکتی پویاتر را فراهم می نماید.

پیراهن سوم تیم لیورپول 2023

بسیار خیره‌کننده و درخشنده است، و به هیچ وجه فرگوسن—یا هر کسی دیگری در این مورد—نمی تواند بگوید که در زمین بازی به چشم نمی آید. به پیراهن سوم منچستر یونایتد 2023-2022 از آدیداس سلام کنید، که از آن برای اولین بار در این آخر هفته در بازی مقابل برنتفورد رونمایی خواهد شد. یک تم مشترک در کیت های یونایتد برای فصل مسابقات 22/23 وجود دارد و همانند سابق یونایتد بیشتر بر روی یقه لباس ها تمرکز می کند، و لباس سوم جدید با اضافه کردن یک الگوی هندسی ساده همان تم را ادامه میدهد. پیراهن سوم تیم فوتبال منچستر یونایتد 2023 اما برخلاف لباس های اول و دوم باشگاه، این الگو در سراسر بدنه پیراهن به نمایش گذاشته می شود. رنگ سبز—یا «سبز خورشیدی» که نام مناسب خودش را نشان می دهد—برای اولین بار در تاریخ یونایتد به عنوان رنگی که تمام سطح پارچه را فراگرفته نمایش داده می شود و قرار است چیزی جنجالی باشد، که همین مسئله بخشی از زیبایی طراحی پیراهن به حساب می آید. پیراهن 2023 منچستر یونایتد پیراهن سوم تیم فوتبال منچستر یونایتد 2023 در حالیکه قبلا هرگز چنین چیزی در طرح یک پیراهن ورزشی در این باشگاه دیده نشده است، اما رنگ سبز بار معنایی قوی با تاریخچه منسچتر یونایتد دارد که جزء برخی از پر آوازه ترین لحظات در تاریخ این باشگاه بوده است و در سالهای اخیر از رنگ بندی قدیمی لباس دروازه بانی به رنگ لباس پیراهن بیرون از زمین تبدیل شده است. مدیر طراحی آدیداس، اینیگو ترنر در این رابطه گفته است: «کیت سوم 22/23 الحاقی از نمادهای فرهنگی که با استفاده از اشکال و الگوهای هندسی از هویت گرافیکی نمادین منچستر یونایتد الهام گرفته را مجدد تنظیم و کدگذاری کرده است. ما این موارد را با تفسیر جدیدی از رنگ کلاسیک باشگاه برای یک کیت تازه و چشم نواز ترکیب نموده ایم.»

آدیداس رسما پیراهن سوم تیم فوتبال منچستر یونایتد را در فصل 2023 معرفی کرد

نایک با تکمیل لباسهای رختکن داخل زمین خود برای فصل 22/23، پیراهن سوم تاتنهام هاتسپر 2023-2022 را عرضه نمود که طرحی موج دار بر روی آن نقش بسته است و به عنوان خارق العاده ترین لباس این مجموعه در باشگاه لندن شمالی شناخته میشود. خرید پیراهن تاتنهام فصل 2023 پیراهن ورزشی باشگاه تاتنهام برای فصل 22/23 طرحی سنتی با جزئیاتی به شکل خطوط موج دار که آن را از لباس قبلی متمایز می نمود، ارائه شد، و این خطوط موج دار با زمینه‌ای به رنگ آبی به دور لباس ادامه می یابند و با آستین هایی مشکی تمام می شوند.  هنگام مقایسه لباس دوم فصل گذشته این باشگاه، همه چیز نسبتا عادی و معمولی به نظر میرسید. پیراهن سوم فوتبال تاتنهام 2023 اما اکنون آنها می توانند با اضافه شدن لباس سوم و جدید خود چیزی بیشتر بر این جنبه خارق العادگی اضافه نمایند. جرات انجام کاری متفاوت را داشته باش. ظاهری فیروزه ای با حاشیه هایی مشکی بر روی یقه و سرآستین ها قرار گرفته است، اما مهمتر از همه اینها، اجرای گرافیکی است که بر کل این طراحی خیره کننده حاکم می باشد.  پیراهن با مشخصه هایی برجسته و به رنگ سفید در علامت تجاری، اسم اسپانسر و نشان تک رنگ باشگاه کامل میشود. همانند تمامی لباسهای اصلی نایک که برای سال 2022-2023 عرضه میشوند، لباس سوم اسپرز نیز در قالب فناوری اصیل و جدید نایک برای 22/23، یعنی فناوری Vaporknit (فناوری که از تعریق و چسبندگی لباس به بدن جلوگیری مینماید) که دارای الگوی بافتنی جدیدی است، ارائه میشود. پیراهن سوم فوتبال تاتنهام 2023 این همان قالب جدید جام جهانی 2022 است که نایک از آن برای دوره مسابقات در پیشروی قطر استفاده خواهد کرد و قبل از به پایان رسیدن ماه دسامبر آن را در معرض نمایش قرار خواهد داد. این قالب مدرن و پرو شده طوری طراحی شده است که به لطف وجود برش های پارچه با الهام از پوشش چسبان زیرپوش، امکان حرکتی پویاتر را فراهم می سازد.

نایک رسما پیراهن سوم فوتبال تاتنهام را در فصل 2023 معرفی کرد

آدیداس با تکمیل مجموعه خود و تولید لباس رنگ صورتی برای اولین بار، پیراهن سوم تیم آرسنال فصل 2023-2022 را عرضه کرد. در این طرح شاهد بازگشت الگوی نمادین «ارمینه» هستیم که برای اولین بار در اواخر دهه 1940 روی تاج باشگاه دیده شد. لیگ برتر انگلستان دقیقا یک هفته دیگر آغاز می‌شود و جمعه شب تیم‌های کریستال پالاس و آرسنال نمایش لیگ را آغاز خواهند کرد. کیت باشگاهی 2023 توپچی‌ها (لقب تیم آرسنال) به این مناسبت، اولین پیراهن جدید خود را از آدیداس به نمایش خواهند گذاشت. این اولین باری است که باشگاه در تاریخ خود در زمین لباس صورتی می‌پوشد (البته به جز لباس دروازه بان‌ها). پیراهن سوم تیم آرسنال 2023 در این فصل میراث اخیر آدیداس برای آرسنال لباس‌های فوق العاده یقه دار به عنوان پیراهن اول خانگی و پیراهن مشکی با شماره‌های برنزی رنگ برای لباس دوم (مهمان) است. و اکنون ظاهری منحصر به فرد به آنها اضافه شده تا با رنگ «صورتی شفاف» به عنوان پایه اصلی پیراهن جدید سوم در زمین حاضر شوند. یقه این لباس با خط سرمه‌ای و یک نوار آبی روشن تکمیل شده و با سه خط راه راه تا شانه‌ها ادامه می‌یابد. سپس روی لباس الگوهای قدیمی موسوم به ارمینه وجود دارد. حال برای کسانی که نمی‌دانند الگوی ارمینه چیست، ارمینه در علم «هرالدیکی» نوعی خز است که با رنگ پس زمینه تشکیل شده است. پس زمینه با طرحی از اشکال سیاه نمایانگر کت زمستانی پستانداری به نام استوت (stoat) است. پیراهن سوم تیم آرسنال 2023 شرط می‌بندم که وقتی خواستید برای خواندن در مورد پیراهن سوم جدید آرسنال جستجو کنید فکر نمی‌کردید چنین چیزهایی دریابید، پس ادامه دهید. با این حال، الگوی ارمینه مستقیماً از تاج قدیمی برداشته شده و در سراسر بدنه طرح لباس تکرار شده است. (به عکس لباس توجه کنید) مطمئناً این طرح در دید همه نخواهد بود، اما یک طرح برجسته است که برای این تیم شمال لندنی سفارشی شده است. این پیراهن با شورت سرمه‌ای و جوراب صورتی ترکیب شده است.

آدیداس رسما پیراهن سوم تیم فوتبال آرسنال را در فصل 2023 معرفی کرد

پوما با تکرار یک مدل از مجموعه آثار باشگاه، پیراهن خارج از خانه فصل 2023-2022 باشگاه منچستر سیتی را عرضه کرد. این پیراهن از کلاس های پیشرفته مالکوم آلیسون در دهه 60 الهام گرفته شده است. پیراهن خانگی جدید منچستر سیتی با طرحی الهام گرفته شده از تیم تحت رهبری کالین بل در اواخر دهه 60 و اوایل دهه 70 وارد بازار شد. در این دوره نیز پوما برای پیراهن خارج از خانه جدید باشگاه تجدید نظر کرده بود. مدل اخیر البته با تغییرات به روز همراه است. این پیراهن در یکی از نمادین ‌ترین مکان‌ ها برای رونمایی هر اثر رونمایی شد. رونمایی این پیراهن در مراسمی زنده از مرکز فضایی ناسا در هیوستون در تگزاس در حالی که باشگاه در سفر پیش از فصل خود به سر می برد، انجام شد. پیراهن دوم تیم فوتبال منچستر سیتی در فصل 2023 پیراهن دوم تیم فوتبال منچستر سیتی در فصل 2023 زمانی که باشگاه منچستر سیتی تازه کار بود، اعضای این تیم با فوتبال ماهرانه خود از نظر فنی و بازی نو و جسورانه خود در خارج از خانه جلب توجه کردند. راه راه های عمودی قرمز و سیاه که توسط مالکوم آلیسون افسانه ای طراحی شده بود، در فینال جام حذفی 1969 و فینال جام اتحادیه و جام برندگان جام اروپا در سال 1970 با کسب بهترین جایگاه برای خود در بین پیراهن های مورد علاقه طرفداران در طول فعالیت این باشگاه، پیروز میدان شد. پیراهن 2023 منچستر سیتی این راه راه های قرمز و مشکی که آخرین بار بیش از یک دهه پیش در فصل 2012-2011 دیده شدند، اکنون با تزریق انرژی خود به یک طراحی کلاسیک به صحنه بازگشته اند. این اولین بار است که خطوط قرمز و مشکی با الهام از تاج باشگاه و سه رودخانه منچستر با زاویه خاصی روی پیراهن مصور می شوند. این پیراهن با استفاده از فناوری “اولترا ویو” تولید شده است که از سبک ترین و پر کاربرد ترین فناوری های به کار رفته توسط پوما است. این پیراهن با تنها 72 گرم وزن و تعداد درز های کاهش یافته به طور خاص برای بهینه سازی عملکرد بازیکنان طراحی شده و به آن ها آزادی حرکت در طی بازی را هدیه می دهد. پیراهن دوم تیم فوتبال منچستر سیتی در فصل 2023

پیراهن دوم تیم فوتبال منچستر سیتی در فصل 2023

نایک با حفظ سادگی و زیبایی از پیراهن اول تاتنهام هاتسپر فصل 2023-2022 رونمایی کرد. این پیراهن از فرهنگ منحصر به فرد محلی منطقه الهام گرفته است. این پیراهن که برای تاتنهام تنظیم شده است به این ایده متکی است که N17 چیزی بیش از یک عدد یا کد پستی است. وقتی یک تیم 140 سال بازی می کند، انتظارات خاصی از آن می رود. هواداران آن تیم نه تنها سبک بازی، بلکه هویتی را می خواهند که فراتر از عملکرد تیم در زمین باشد. می توان گفت بخش کلیدی این هویت را پیراهن بازیکنان این تیم شکل می دهد. پیراهن بازیکنان یک باشگاه نه تنها نشان ‌دهنده شخصیت آن ها، بلکه نشان ‌دهنده اصالت آن ها است. این موضوع طرز فکری است که نایک برای تولید و عرضه پیراهن داخلی جدید تاتنهام هاتسپر که قرار است در فصل 2023-2022 رونمایی شود، به آن وام داده است. خرید پیراهن اول تاتنهام پیراهن لیلی‌ وایت که از 100 درصد پلی‌استر بازیافتی ساخته شده است، با جزئیات نئون ولتی که در سرتاسر قابل‌ مشاهده است، عمدتاً در یقه و سرآستین‌ها برجسته می‌ شود و با شورت آبی سرمه‌ ای و جوراب‌ های سفید تکمیل می‌ شود. در داخل یقه و سرآستین‌ ها عبارت «جرات انجام دادن» و کلمه «اسپرز» وجود دارد. این طرحی است که به طور کامل سنت و هویتی را از باشگاه به نمایش می گذارد که در طول تاریخ 140 ساله آن ساخته شده است، اما عنصر جدیدی را برای متمایز کردن آن از طراحی های گذشته معرفی می کند. هر چه در مورد این پیراهن گفته شود، اسپرز بودنش آن را متمایز می کند. پیراهن اول تیم فوتبال تاتنهام در فصل 2023 پیراهن اول تیم فوتبال تاتنهام در فصل 2023

پیراهن اول تیم فوتبال تاتنهام در فصل 2023
محصولات پیشنهادی
آخرین اخبار
فروشگاه اینترنتی جمبواسپرت
Logo
ثبت حساب جدید
بازیابی رمز عبور
فهرست
نوبرانه
کفش و کتونی
پوشاک
اکسسوری
مردانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
زنانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
خرید از ترکیه
خرید از امارات
© 2022 JEMBOSPORT
سبد خرید