Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

طبق گزارشات، تیم ملی فوتبال پرتغال قراردادی با پوما امضا خواهد کرد

همکاری تیم ملی فوتبال پرتغال با نایک

کشور پرتغال بنظر آماده است تا همکاری طولانی مدت خود با نایک را به پایان برساند، با گزارشاتی که نشان می دهند فدراسیون فوتبال پرتغال قصد دارند قراردادی با پوما امضا کنند. کشور پرتغال و کمپانی نایک از سال 1997 مشغول به همکاری هستند ، اما با توجه به رسانه های اسپانیایی مارکا، بعد بیش از دو و نیم دهه، با خبری جدید که پوما در مزایدۀ جابجا کردن برند نایک از کفش های خود، پیروز شده است، این همکاری قرار است که به پایان برسد.

زمانی که قرارداد با نایک به پایان برسد، قرارداد پوما-پرتغال طبق گزارشات از ژانویۀ 2025 آغاز میشود. این بدین معنی است که کشور پرتغال لوازم پوما را برای نخستین بار در جام جهانی 2026 عرضه می کند، با اینکه آنها همچنان از لوازم پوما برای جام اروپا سال 2024 در آلمان استفاده خواهند کرد.

مطلب مرتبط:
 • نایک رسما پیراهن اول و دوم تیم ملی فوتبال برزیل را برای جام جهانی 2022 قطر معرفی کرد
 • این یک ضربۀ بزرگ به شرکت نایک محسوب می شود، که قرار است یکی از طولانی ترین همکاری های بین المللی خود را از دست بدهد. و مدت زمان آن، هم اندازه با همکاری آنها با کشور برزیل است، و کمی طولانی تر از آن کشور هلند است (از سال 1996) و کمی بالاتر از آن ایالات متحدۀ آمریکا (از سال 1995)، در تاسیس برند نایک. آلمان و آدیداس بالای 42 سال رکورد همکاری دارند، که به صورت اختصاصی روی برند تری استرایپز ( سه خط) برای اولین بار در سال 1980 کار کردند. ( به طور دقیق تر از سال 1954 این همکاری آغاز شد، اما خانم اِریما که در آن زمان صاحب این برند بود، اولین شخصی بود که لوگوی خود را بر روی تعداد زیادی از لباس های دهه 60 و 70 چاپ کرد ) همزمان که کشور اتریش و پوما اولین جایگاه را در این حوزه دارند، با قراردادی که 47 سال از آن میگذرد و مربوط به سال 1976 است.
  همکاری تیم ملی فوتبال پرتغال با نایک

  همکاری تیم ملی فوتبال پرتغال با نایک

  همکاری تیم ملی فوتبال پرتغال با نایک

  همکاری تیم ملی فوتبال پرتغال با نایک

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید