Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

رنگبندی جدید دمپایی نایک ایر آپتمپو روانه بازار شد

دمپایی نایک ایر آپتمپو

جلوه ای ساده که به رنگ “قرمز/سفید” است، هویتی متمایز به دمپایی جلو باز نایک ایر مُور آپ تمپو (به فارسی: ضرب آهنگی تندتر) می بخشد.

دمپایی های نایک ایر آپتمپو که نظرات کاملا متفاوتی نسبت به خود ایجاد کرده و در اوایل سال از آن ها رونمایی شده است، با در نظر گرفتن این موضوع که به ماه های گرم تابستان نزدیک می شویم، آماده ی روانه شدن به بازار در تاریخ های منظم می شوند. اخیرا این پای افزار ترکیبی که به منظور سریع تر و آسان تر پوشیده شدن طراحی شده است، آماده ی عرضه شدن در قالب نسخه ی “سفید/قرمز” رنگی است که نرم و براق بوده و مناسب سطوح متفاوتی از جمله راه های آسفالتی و کناره های استخر های شناست.

مطلب مرتبط:
 • همکاری مجدد صالحه بمبری با کراکس
 • این دمپایی که به زودی از آن رونمایی خواهد شد، بر خلاف پیشینیان خود که رنگ های بیشتری در خود داشتند، از قالب رنگ ساده تری تشکیل شده است. مشابه با همتای تماما مشکی خود که در روز های نخست ماه آوریل عرضه شد، رنگ سفید روح نوازی بیشتر نیم نمای سیاه این مدل هوا اندود شده را در بر گرفته است. جدا از نشان تجاری قرمز رنگ شرکت نایک که بر روی دمپایی دوخته شده و حروف بزرگ شده ی واژه ی AIR که بر کناره های دمپایی جا خوش کرده اند، بخش های باقی مانده ی کف دمپایی و کفی آن همچنان ترکیبی بی رنگ دارند.

  اگرچه هنوز دقیقا نمی دانیم که این مدل چه موقع به بازار عرضه خواهد شد، با این حال از شما دعوت می کنیم که تا آن موقع، از تصاویر گرفته شده از دمپایی نایک ایر آپتمپو دیدن نمایید.
  دمپایی نایک ایر آپتمپو

  دمپایی نایک ایر آپتمپو

  دمپایی نایک ایر آپتمپو

  دمپایی نایک ایر آپتمپو

  دمپایی نایک ایر آپتمپو

  دمپایی نایک ایر آپتمپو

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید