Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

رسمی : آدیداس دوباره کفش های YEEZY را می فروشد

همکاری مجدد کانیه وست و آدیداس

پس از ماه‌ها شایعات، شراکت و همکاری آدیداس و YEEZY دوباره آغاز شد.

هیچکدام از برند پوشاک ورزشی آلمانی و برند یزی این خبر را تایید نکرده‌اند، YEEZY MAFIA – منبع قدیمی همه چیز از برند YEEZY – این به‌روزرسانی را امروز صبح از طریق رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته است.

مطلب مرتبط:
 • عرضه کتونی نایک پگاسوس 40 در تابستان 2023
 • گزارش‌ها هفته گذشته بیان کردند که آدیداس بیش از 440 میلیون دلار به دلیل خاتمه قرارداد YEEZY در اکتبر 2022 از دست داده است. گفته می‌شود که رابطه برقرار شده فقط مربوط به موجودی باقی‌مانده آدیداس یزی است که سه راه راه روی آن وجود داشت، که شامل«YEEZY BOOST 350 «Pirate Black دوباره منتشر شده است. به گفته YEEZY MAFIA شرایط فوری به شرح زیر است: بخشی از درآمد حاصل از محصولات فروخته شده به سازمان های بین المللی منتخب اهدا می شود، و برند یزی از تمامی کالاهای فروخته شده 15 درصد کمیسیون دریافت خواهد کرد.

  آیا مدیر عامل آدیداس، بیورن گولدن، در مورد احترام خود به “کانیه وست” سابق صحبت کرده است، تا اینکه در نهایت یک قرارداد بلندمدت جدید انجام شود؟ شاید. اگر چنین باشد، این معامله می‌تواند منجر به طرح‌های جدید کفش و فضاهای خرده‌فروشی شود که زمانی به برند یزی وعده داده شده بود. مثل همیشه، زمان نشان خواهد داد که همه چیز چگونه پیش می رود.
  همکاری مجدد کانیه وست و آدیداس

  همکاری مجدد کانیه وست و آدیداس

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید