پنل مشتریان . علاقه مندی ها

عرضه پک Al Rihla توسط آدیداس برای جام جهانی 2022 قطر

عرضه پک Al Rihla توسط آدیداس برای جام جهانی 2022 قطر

40 روز تا شروع جام جهانی 2022 قطر باقی مانده است، و آدیداس بستۀ Al Rihla را به ورزشکاران ارائه می کند، که شامل انواع رنگی Predator Edge، X Speedportal، و COPA Sense است.

با ادامۀ سنت همیشگی جام جهانی، آدیداس برای ارائۀ بسته های کفش ورزشی، دست خود را در قطر 2022 رو کرده و محصولات روشن و رنگارنگ آن در همه جا مشاهده می شوند. این بسته با عنوان Al Rihla شناخته می شود، که پس از توپ مسابقات رسمی برای تورنمنت معرفی شد، و محصولات Predator Edge، X Speedportal، و COPA Sense آن با ظاهر روشن تولید می شوند. Al Rihla به زبان عربی به معنی «سفر» است، و مانند توپ مسابقه، این کفش ها نیز با الهام از معماری، قایق های معروف و پرچم قطر طراحی شده اند.

Predator Edge

Predator Edge

این کار با Predator Edge شروع شد، که اخیرا در پای طرفداران هم دیده می شود، و به رنگ سفید/زرد خورشیدی/آبی پررنگ است. کف سفید باعث می شود که طیف رنگ ها در بخش بالا و پاشنه مشاهده شوند، و تغییراتی نیز در محل قرارگیری علامت برند ایجاد شده است، به طوری که به جای قسمت پهلو در جلوی پا قرار می گیرد.

X Speedportal

X Speedportal

مدل X Speedportal نیز به رنگ آبی روشن/قرمز خورشیدی/آبی کمرنگ است. آبی روشن به عنوان رنگ پایه بوده و حالت های چند رنگی در کل محصول مشاهده می شود، مخصوصا روی یقۀ کفش و علامت سه خطی که جلوی کفش قرار می گیرد، و مستقیما از یقۀ کفش به نوک انگشت می رسد.

COPA Sense

COPA Sense

COPA Sense تکمیل کنندۀ این بستۀ محصولات با رنگ مشکی/آبی روشن/زرد خورشیدی است. احتمالا، این جذابترین محصول برای سطوح پایین تر بازی است، چون کف مشکی دارد و رنگهای پر رنگی در آن مشاهده می شود، و ظاهر آن دقیقا بر اساس توپ Al Rihla هستند، که نمای ساختمان ها و معماری قطر را نشان میدهد.

برچسب مطلب :
فروشگاه اینترنتی جمبواسپرت
Logo
ثبت حساب جدید
بازیابی رمز عبور
فهرست
نوبرانه
کفش و کتونی
پوشاک
اکسسوری
مردانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
زنانه
کفش و کتونی
پوشاک
برندهای برتر
خرید از ترکیه
خرید از امارات
© 2022 JEMBOSPORT
سبد خرید