Search
Close this search box.
پنل مشتریان . علاقه مندی ها

همکاری کانیه وست و «زلرفلد» در نخستین بوت سه بعدی «YZY»

همکاری کانیه وست و «زلرفلد» در نخستین پوتین سه بعدی «YZY»

کانیه وست که قبلا او را با نام کانیه وست می‌شناختید در هفته مد لندن و پاریس حضور یافت. او همچنین در هفته مد پاریس YZYSZN 9 یا فصل 9 «یزی» را افتتاح کرد و طی آن از پوتین سه بعدی «YZY» زلرفلد رونمایی شد.

اگرچه این استودیوی واقع در بروکلین به اندازه کانیه وست معروف نیست اما سریعا به یکی از پرچمداران کفش‌های کاملا پرینت شده تبدیل شده است و پیش‌تر با «هرون پرستون» و «امبوش» همکاری داشت. سبک کار زلرفلد به افراد خلاقی مانند خالق «یزی» آدیداس این امکان را می‌دهد که پروسه تولید کفش را از ماه‌ها یا سال‌ها به چندهفته برسانند و نخستین پوتین سه بعدی «YZY» طی یک هفته طراحی و تولید شد. این فناوری شگفت انگیز زلرفلد امکان تولید سریع نمونه‌های اولیه قابل استفاده و تغییرپذیر را ممکن می سازد.

مطلب مرتبط:
 • کتونی نیو بالانس 580 با رنگبندی جدید روانه بازار شد
 • در پوتین‌های یزی به برند آدیداس اشاره‌ای نشده است و این نشان می‌دهد جدا شدن کانیه از آدیداس پایان کار او نیست. همچنین همکاری با زلرفلد در خلق پوتین YZY نماد پیوند نوین مد و فناوری است و تهدیدی برای شرکت‌های قدیمی محسوب می‌شود و با توجه به گذشته و حال آقای وست چنین خواهد بود. در پایین نخستین تصاویر پوتین سه بعدی زلرفلد فصل 9 ییزی را می‌بینید. جزئیات بیشتر در آینده منتشر می‌شود.
  3D-Printed YZY Boot

  3D-Printed YZY Boot

  3D-Printed YZY Boot

  3D-Printed YZY Boot

  برچسب مطلب :
  فروشگاه اینترنتی جمبو اسپرت
  Logo
  فهرست
  نوبرانه
  کفش و کتونی
  مردانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  زنانه
  کفش و کتونی
  برندهای برتر
  © 2024 JEMBOSPORT
  سبد خرید